News

Zwyciężczynie Miss Polonia na gali Fundacji DKMS

Gala Charytatywna & Premiera Kalendarza Konesera 2020 wraz z Aukcją dzieł sztuki i innych cennych przedmiotów  - dedykowana na rzecz Fundacji DKMS  - odbyła się w dniu 11 stycznia 2020 roku w industrialnym miejscu splendoru, kultury i sztuki Centrum Praskim KONESER w Warszawie.

Wieczór galowy poprowadzili  Edyta Herbuś oraz Mateusz Hładki. W pokazach mody na gali wzięły udział laureatki konkursu Miss Polonia: Karolina Bielawska (2019), Milena Sadowska (2018) i Agata Biernat (2017).

Podczas Gali Charytatywnej odbyła też się aukcja wartościowych przedmiotów i dzieł sztuki, ufundowanych przez partnerów wydarzenia, znanych artystów, gwiazdy, w tym Roberta i Annę Lewandowskich, z której całkowity dochód wesprze misję i cele statutowe Fundacji DKMS.

Fundacja DKMS www.dkms.pl należy do rodziny DKMS, jednej z największych baz Dawców szpiku na świecie, liczącej obecnie ponad 8 milionów zarejestrowanych potencjalnych Dawców. Centra Dawców działają obecnie w Polsce, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii oraz Chile.

W Polsce w 11-letniej tradycji ratowania ludzkiego zdrowia i życia zostało zarejestrowanych 1,6 miliona potencjalnych Dawców szpiku, z czego 7 3 89 to faktyczni Dawcy - https://www.dkms.pl/pl

 
Fot. Mateusz Jagielski
 
 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas