News

Zgrupowanie Miss Polonia 2024 w Nosalowy Dwór Resort & Spa

Minęło już pięć dni od rozpoczęcia zgrupowania Miss Polonia 2024, które odbywa się w malowniczym Nosalowy Dwór Resort & Spa. Nasze finalistki mają wypełniony harmonogram, pełen aktywności i przygotowań do wielkiego finału, ale znajdują również czas na relaks i korzystanie z uroków tego niezwykłego miejsca.

 

Nosalowy Dwór Resort & Spa, nasz partner, oferuje luksusowe warunki, które pozwalają uczestniczkom na pełne odprężenie. Finalistki chętnie spędzają czas w strefie Wellness & Spa, gdzie mogą korzystać z saun i relaksować się na leżakach, czerpiąc energię z górskiego powietrza. To idealne miejsce na regenerację sił i przygotowanie się do kolejnych wyzwań.

Nasz pobyt w Nosalowym Dworze to także prawdziwa uczta dla podniebienia. Finalistki mają okazję kosztować wyśmienitych dań kuchni góralskiej w Restauracji Regionalnej, gdzie tradycyjne smaki łączą się z nowoczesnym podejściem do gotowania. To niezapomniane doświadczenie kulinarne, które pozwala lepiej poznać kulturę regionu.

Po intensywnych dniach pełnych nagrań wideo i sesji zdjęciowych, uczestniczki wracają do swoich nowoczesnych i przytulnych pokoi, z których rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na góry. Takie chwile spokoju w pięknym otoczeniu są bezcenne i dodają energii na kolejne dni zgrupowania.

Najpiękniejsze w całym zgrupowaniu jest to, że między finalistkami rodzą się prawdziwe przyjaźnie, które, mamy nadzieję, przetrwają lata. Wspólne chwile spędzone w Nosalowym Dworze z pewnością pozostaną w ich pamięci na zawsze.

Dziękujemy Nosalowy Dwór Resort & Spa za gościnność i stworzenie idealnych warunków do zgrupowania Miss Polonia 2024. To dzięki Wam nasze finalistki mogą czerpać pełnymi garściami z tego wyjątkowego czasu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne dni pełne wrażeń i nowych doświadczeń!

 

Fot. Mateusz Jagielski

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas