News

Zgrupowanie Miss Grand International 2023 z udziałem II Wicemiss Polonia

Kornelia już ponad dwa tygodnie jest na zgrupowaniu Miss Grand International 2023 w Wietnamie. Za nią wiele emocjonujących chwil, a finał już za dwa dni!

6 października II Wicemiss Polonia 2023 wyleciała do Wietnamu, by reprezentować Polskę w konkursie Miss Grand International 2023. Gdy była na lotnisku, z odległości dziesięciu metrów można było wyczuć jej ekscytację, a uśmiech nawet na chwilę nie opuścił jej twarzy.

W Wietnamie została bardzo ciepło i przyjaźnie przywitana. Pierwsze dni zgrupowania spędziła w miejscowości Halong Bay. Tam poznała wszystkie uczestniczki tegorocznej edycji. 9 października wzięła udział w pokazie mody na plaży Halong Marina. Miała na sobie przepiękną, srebrną sukienkę do ziemi z dużym kwiatem na piersi.

Niebawem czekało ją spore wyzwanie. 13 października odbyła się Gala Grand Voice, w której wzięła udział. Kornelia zaśpiewała piosenkę "My heart will go on" Celine Dion. Wykazała się prawdziwą odwagą i przełamała swoją tremę. Jak sama twierdzi: To był dla mnie ogromny przełom. Do teraz ciężko mi w to uwierzyć. Uwierzyć, że naprawdę to zrobiłam.

14 października w mieście Da Nang odbyła się konkurencja w strojach kąpielowych, a relację z wybiegu udostępniliśmy na naszych profilach społecznościowych. Kornelia zaprezentowała się w różowym bikini, które przepięknie kontrastowało z jej złotymi włosami. Tego samego dnia odbył się pokaz mody Vietnam Fashion Fest, w którym wystąpiła w koronkowej, białej sukni.

Następnie zgrupowanie przeniosło się do miasta Hue, tam Kornelia znów wzięła udział w Gali Grand Voice. 19 października odbył się pokaz w strojach narodowych. Kornelia wystąpiła w zjawiskowej, czerwonej sukni do ziemi. Kreacja od Ismena Warszawska Studio została prawie w całości uszyta z eleganckiej koronki i posiada tylko jedno ramiączko, na którym doszyta została duża, materiałowa róża. Całość dopełniały rękawiczki z delikatnej siateczki w tym samym kolorze.

21 października odbyły się Preeliminacje. Kornelia wystąpiła w kreacji od Madonny Atelier, która składała się z długiej spódnicy pokrytej białymi piórami oraz błyszczącego topu z długim rękawem. Na to wyjście II Wicemiss Polonia zdecydowała się upiąć włosy w wysoki kucyk.

Podczas ostatnich dwóch tygodni Kornelia miała także kilka sesji zdjęciowych, między innymi w bikini i stroju narodowym. Efekty zachwycają i napawają nas dumą. Finał już 25 października, więc nie przestajemy trzymać kciuków!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas