News

Za kulisami sesji zdjęciowej Miss Polonia Województwa Łódzkiego

Rozpoczęły się przygotowania do finału Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Gala wyborów 13. edycji konkursu odbędzie się w niedzielę, 17 czerwca na rynku łódzkiej Manufaktury. W konkursie weźmie udział 21 finalistek.

W minionym tygodniu najpiękniejsze reprezentantki naszego regionu, wśród nich m.in. mieszkanki Łasku, Opoczna, Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego czy Łowicza wzięły udział w oficjalnej sesji zdjęciowej. Dziewczęta stanęły przed obiektywem Magdaleny Michalak, która w 2014 roku sama wygrała wybory Miss Polonia Województwa Łódzkiego. „Inspiracją do sesji był wiosenno-letni klimat. Chciałam pokazać dziewczyny w jak najbardziej naturalnym ujęciu, wśród pastelowych kolorów i kwiatów” – mówi Magdalena Michalak.

O piękne fryzury i włosy finalistek dba zespół Dawida Bernata, stylisty fryzur, który pracował m.in. przy międzynarodowych wyborach Miss Universe w USA i Rosji. Makijażami najpiękniejszych łodzianek zajęły się wizażystki marki Golden Rose, a za stylizacje i suknie odpowiedzialna była Joanna Bistram z showroomu Dress Point.

Już wkrótce będziemy mieli okazję obejrzeć oficjalne zdjęcia wszystkich finalistek Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Laureatki konkursu będą reprezentowały nasz region w ogólnopolskich wyborach, która zaplanowane są na jesieni. Obecnie panującą Miss Polonia 2017 jest Agata Biernat ze Zduńskiej Woli.


fot. Filip Mazurkiewicz

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM