News

Za kilka dni wielki finał Miss World 2021 z udziałem Karoliny Bielawskiej!

Już w najbliższy czwartek, 16 grudnia odbędzie się finał 70. edycji wyborów Miss World. Polskę w konkursie reprezentuje Miss Polonia 2019 - Karolina Bielawska, która wraz z ponad 100 kandydatek od blisko miesiąca jest na zgrupowaniu w Portoryko! Mamy zdjęcia pięknej Polki z karaibskich wysp i przygotowań do gali Miss Świata! 

Zgrupowanie konkursu Miss World 2021 w Portoryko trwa już blisko 4 tygodnie. Aktualnie odbywają się próby choreografii, nagrania materiałów filmowych i sesje zdjęciowe na potrzeby finału. Znalazł się również czas na wycieczki i zwiedzanie karaibskiej wyspy. Nasza reprezentantka w trakcie przygotowań wzięła także udział w wielu rozmaitych wyzwaniach takich jak Miss Sportu, Miss Talent czy Miss Top Model. W ostatniej konkurencji Polka odniosła swój pierwszy sukces kwalifikując się do TOP13 mini-konkursu Top Model spośród ponad 100 finalistek! Na evencie prezentowała się w sukni wieczorowej projektu Madonna Atelier oraz portorykańskich designerów. 

Jakie szanse na sukces w Miss World 2021 ma Karolina Bielawska? Według obserwatorów i fanów konkursów piękności na całym świecie nasza reprezentantka może uplasować się nawet w ścisłym, finałowym TOP 5 oraz sięgnąć po główny laur! Typowania i notowania pięknej Miss Polonia na chwilę przed wielkim finałem w Portoryko są bardzo wysokie i obiecujące! Do tej pory Polka tylko raz wygrała konkurs Miss World. Była to Aneta Kręglicka w 1989 roku.

Trzymamy mocno kciuki za Karolinę i życzymy jej korony Miss World! Transmisja finału Miss World na żywo w TVP Kobieta, w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00. Zapraszamy przed telewizory! 

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas