News

Wyjątkowe stroje Faustyny Wespińskiej na Miss Intercontinental 2021!

II Wicemiss Polonia 2020, pochodząca z Bydgoszczy Faustyna Wespińska już jutro wylatuje na dwutygodniowe zgrupowanie konkursu Miss Intercontinental 2021! Gala tych prestiżowych wyborów odbędzie się 29 października w Szarm el-Szejk w Egipcie. Nasza piękna reprezentantka przed wylotem pokazała swoje kreacje na finałowe show!  

Faustyna Wespińska ukończyła studia na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Przez 7 lat trenowała siatkówkę oraz lekkoatletykę. Oprócz sportu uwielbia modeling i wizaż. Interesuje się także rozwojem osobistym i duchowym. Jedną z jej pasji są podróże oraz poznawanie nowych kultur i obyczajów. 

Finałowe stroje na konkurs Miss Grand International 2020 specjalnie dla Faustyny zaprojektowała Maja Florkiewicz z Atelier Be Mine. Suknie wieczorowe są w kolorze złota, butelkowej zieleni i bieli. Kreacje są uszyte z myślą o najpiękniejszej Polce oraz podkreślają urodę i figurę naszej Miss. W realizacji sukni zadbano o każdy, nawet najmniejszy detal.
- „Wolność uskrzydla i daje siłę, by iść odważniej, dlatego to ona była dla mnie inspiracją przy tworzeniu kreacji na Miss Intercontinental dla przepięknej Faustyny.” - mówi projektantka Maja Florkiewicz.

Strój narodowy w formie kostiumu orła to metafora projektantki na temat suwerenności i potęgi polskiego narodu. - „Projektując strój narodowy czułam na swoich barkach ogromną odpowiedzialność, dlatego zajmuje on szczególne miejsce w moim sercu. Musimy pamiętać, że za gotowymi projektami kryje się sztab ludzi oraz ogrom ręcznej pracy. Do samych skrzydeł zostało użyte siedem tysięcy piór, a na sukniach doszyto tysiące koralików. Dziękuję mojej fantastycznej ekipie za pracę i zaangażowanie!”

Podczas zgrupowania przed wielką galą Miss Intercontinental odbędą się rozmowy z jury, wydarzenia tematyczne oraz prezentacje konkursowe 70 kandydatek. Nie zabraknie także czasu na zwiedzanie. My trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentantkę i życzymy jej zwycięstwa! Partnerem wyjazdu na Miss Intercontinental jest Miasto Bydgoszcz. 

fot. Studio Słoń 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas