News

Trzecia odsłona akcji #KORONAZGŁOWY z udziałem Mileny Sadowskiej

Ogólnopolska akcja charytatywna Miss Polonia #KORONAZGŁOWY nabiera tempa! Kolejne instytucje w Polsce otrzymują wsparcie od najpiękniejszych Polek! W obliczu kryzysowej sytuacji i epidemii, która dotknęła nasz kraj i całą Europę, chcemy wykazać się solidarnością wobec tych, którzy są najbardziej narażeni i tym samym najpilniej potrzebują naszej pomocy. 
 
Pomysłodawcą akcji jest agencja IGO-ART, organizator konkursu Miss Polonia. Inicjatywę wspierają laureatki konkursu m.in. aktualna Miss Polonia 2019 - Karolina Bielawska, Barbara Tatara, Miss Polonia 2007. Za nami dwie edycje akcji, które wsparły w sumie aż sześć  instytucji: Domy Dziecka, Domy Pomocy Społecznej, Hospicja, Domy Samotnej Matki z Łodzi, Olsztyna i Puław!
 
W trzecią odsłonę akcji aktywnie zaangażowała się Milena Sadowska - Miss Polonia 2018. 15 maja odwiedziła dwie placówki - Dom Dziecka nr 16 i 4 w Warszawie i przekazała paczki dla dzieci. Wśród przekazanych produktów znalazły się maseczki, żele antybakteryjne, środki do dezynfekcji, kosmetyki oraz produkty spożywcze jak i przygotowane przez Milenę słodycze dla dzieci. Za pomoc w organizacji paczek dziękujemy Drogerii Olmed, firmie Marconi Fashion oraz projektantce Angelice Józefczyk. 
 
W planach są kolejne odsłony akcji. Zachęcamy do kontaktu na info@misspolonia.com.pl wszystkie osoby i instytucje, które potrzebują w czasie epidemii pomocy i wsparcia oraz firmy, które chciałby zaangażować się w projekt #KORONAZGŁOWY. 
 
 
fot. Mateusz Jagielski
 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas