News

Trening z Miss Polonia na Stadionie Śląskim

Stadion Śląski, Urząd Marszałkowski i Silesion.pl zapraszają na piąty i ostatni trening w ramach akcji "Śląskie trenuje na Śląskim". Po treningach ze śląskimi politykami, mistrzynią olimpijską Joanną Jóźwik, Qczajem, Fit Matką Wariatką i Mikołajem Roznerskim, stadion przejmie aktualna Miss Polonia - Agata Biernat!

W listopadzie wygrała finał wyborów Miss Polonia 2017, dzięki czemu w tym roku będzie reprezentować Polskę na wyborach Miss Universe. Agata Biernat to jednak nie tylko królowa piękności, ale przede wszystkim instruktorka fitness i utytułowana tancerka. 

Ruszają zapisy na trening z Miss! Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres slaskietrenuje@silesion.pl.

Trening odbędzie się w piątek o godz. 10 na Stadionie Śląskim. Bramy otwieramy o godz. 9:30. Prosimy uczestników, aby zgromadzili się przy wejściu nr 8.

Co musicie ze sobą zabrać? Potrzebne będą wygodne buty, sportowe ubrania – dobrze mieć ze sobą bluzę i dowód tożsamości.

Nie obawiajcie się opadów, niskiej temperatury czy smogu - trening odbędzie się na zamkniętej sali!

Tych z Was, którzy na trening przyjadą samochodami, informujemy, że bezpłatny parking znajdziecie przy AKSie. Po pobraniu biletu można zaparkować też na terenie Parku Śląskiego, tuż pod samym wejściem na Stadion - ten parking jednak jest płatny.

Razem z nami na Stadionie spotkacie specjalistów ze Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Będzie można zrobić pomiar masy ciała, uzyskać informację o programie „misja dieta” i zapoznać się z ofertą badań laboratoryjnych w placówkach na Śląsku. Do zobaczenia!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM