News

Szansa na koronę! Przed nami castingi w Warszawie i Olsztynie!

Przed nami kolejna emocjonująca edycja prestiżowego konkursu Miss Polonia. W tym tygodniu czeka nas nie jeden, lecz dwa castingi!

1. Olsztyn, Galeria Warmińska - 2 lutego 2024, godz. 12:00 - 19:00

Najbliższy  casting rozpocznie się już w piątek, 2 lutego, w urokliwym Olsztynie, w Galerii Warmińskiej. To doskonała okazja dla dziewczyn z Warmii i Mazur, aby zaprezentować swoje wdzięki i zaraźliwą energię.

2. Warszawa, Galeria Północna - 3 lutego 2024, godz. 12:00 - 19:00

Na drugi dzień, w sobotę, 3 lutego, stolica Polski stanie się miejscem kolejnego castingu. Galeria Północna w Warszawie otworzy swoje drzwi dla utalentowanych i pięknych kandydatek do tytułu Miss Polonia 2024. W jury zasiądzie Ewa Jakubiec oraz Krystyna Sokołowska!

Oba castingi odbędą się w godzinach 12:00 - 19:00, pozwalając wszystkim zainteresowanym na wzięcie udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach.

Wymagania dotyczące stroju i wyglądu:

Aby zachwycić jury i zwrócić uwagę publiczności, kandydatki powinny zadbać o odpowiedni strój i wygląd. Prosimy o zabranie ze sobą szpilek, ubranie dopasowanego topu i spodni, a pod nimi dwuczęściowy kostium kąpielowy. Lekki makijaż i naturalnie wymodelowane włosy to klucz do wydobycia Waszego naturalnego piękna.

Casting otwarty dla wszystkich chętnych!

To wydarzenie jest otwarte dla wszystkich dziewczyn, które spełniają warunki wypisane w regulaminie. Niezależnie od miejsca zamieszkania czy doświadczenia w świecie mody, każda z Was ma szansę stanąć na scenie i pokazać światu swoje unikalne piękno.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, który dostępny jest na naszej stronie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas