News

Suknie Dominiki Szymańskiej na wybory Miss Earth 2017

Dominika Szymańska, I Wicemiss Polonia 2016 i Miss Earth Poland 2017 będzie reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Earth 2017 na Filipinach.

Gala finałowa Miss Earth 2017 odbędzie się 4 listopada w Manili na Filipinach. W konkursie weźmie udział ponad 100 kandydatek z całego świata. Miss Earth to jeden z trzech najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie, zaraz po Miss Universe i Miss World. Laureatki wyborów Miss Earth promują tematy związane z ochroną środowiska, ekologią i zdrowym stylem życia.

Dominika wyleciała na Filipiny w minioną sobotę. Tuż przed wyjazdem zaprezentowała oficjalnie suknie przygotowane na konkurs. Za projekt finałowej sukni wieczorowej odpowiada Teresa Kopias. Jest to zwiewna kreacja ze srebrnego jedwabiu z kryształkami. Suknię narodową zaprojektowała Natasha Pavluchenko. W przypadku tego stroju postawiono na biel, a głównymi dodatkami są czerwone korale i wianek z kwiatów w kolorach typowych dla Kujaw, skąd pochodzi Dominika. Na konkurs Miss Earth przygotowano także strój Eko Super Bohaterki. Jest to nowa kategoria w wyborach wprowadzona w tym roku . Za ten projekt odpowiada Patrycja Plesiak.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM