News

Stomatologia Corten Medic: pełen profesjonalizm i komfort leczenia

Corten Medic to zespół fachowców stomatologii – zgrany zespół ludzi pełnych pasji do swojej pracy i dbających o to, aby zapewnić Pacjentom jak największy komfort podczas leczenia. Piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko kwestia medyczna, to poczucie pewności siebie i komfortu oraz większa chęć do uśmiechania się, dlatego Corten Medic stawia na nowoczesne rozwiązania stomatologiczne.

Oczekujesz indywidualnego podejścia? – To miejsce dla Ciebie!

W Corten Medic leczenie stomatologiczne jest profesjonalne i efektywne, przy tym niezwykle proste. Na każdym etapie Pacjentowi towarzyszy dedykowany Asystent Medyczny, koordynujący jego leczenie. Już podczas pierwszej wizyty otrzymasz wstępny plan leczenia z harmonogramem najbliższych wizyt. Możesz również od razu skorzystać z profilaktycznych zabiegów przygotowawczych, które są podstawą do rozpoczęcia efektywnego leczenia.

Stomatologia przyszłości w Corten Medic stawia na jakość, komfort i bezpieczeństwo

- W Corten Medic wierzymy, że stomatologia przyszłości to innowacyjne i nowe technologie – zapewniają efektywne leczenie, a przy tym są bardzo komfortowe dla Pacjenta! Zapewnienie Pacjentowi leczenia jakiego oczekuje w przyjaznych warunkach sprawia, że Pacjenci chętnie odwiedzają nasze placówki. To właśnie dla Pacjentów, żeby mogli cieszyć się i uśmiechać swobodnie, budujemy stomatologię na miarę XXI wieku – mówi dr Paweł Korneta, Dyrektor Generalny Corten Medic.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy specjalistów różnych specjalizacji stomatologicznych, w Corten Medic wszystko jest pod jednym dachem. Dzięki temu możesz w jednym miejscu skorzystać z profilaktyki oraz opieki specjalistów stomatologii zachowawczej, ale także z leczenia zaawansowanego w ramach chirurgii, estetycznej ortodoncji, protetyki, czy implantologii.

W dobie dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, spowodowanej pandemią COVID-19, w Corten Medic znajdziesz wysoki komfort leczenia w krótkim czasie i szczególna troskę o bezpieczeństwo zdrowotne w gabinecie. Są to kwestie, które są tam traktowane priorytetowo.

Stomatologia godna polecenia!

Jeżeli marzysz estetycznym uśmiechu, który poprawi Twój komfort życia i pewność siebie, skontaktuj się z Corten Medic. Ich fachowcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zrób pierwszy krok i spełnij marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu – spotkaj się z Corten Medic!

e-mail: piekny.usmiech@cortenmedic.pl

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas