News

„Siła Kobiet” – warsztat mocy, wsparcia i siostrzeństwa na zgrupowaniu Miss Polonia 2025

Podczas zgrupowania Miss Polonia 2025 nie tylko trenujemy choreografie, uczymy się chodzić po scenie i przygotowujemy do wielkiej Gali Finałowej. Stawiamy też na rozwój wewnętrzny – siłę, świadomość i wzajemne wsparcie. Jednym z wyjątkowych punktów programu był warsztat „Siła Kobiet”, który poprowadziła Iwona Gabryończyk – mentorka, trenerka rozwoju osobistego i jedna z jurorek tegorocznej Gali Finałowej.

Celem spotkania było uświadomienie finalistkom, jak ważne są ich mocne strony, wzajemne wspieranie się i walka ze stereotypami, które od lat towarzyszą kobietom – zwłaszcza w świecie konkursów piękności. Rozmawiałyśmy o tym, jak nie pozwolić, by ograniczające przekonania definiowały nasze możliwości, i jak ogromną siłą może być prawdziwe sisterhood – kobieca solidarność.

Choć korona Miss Polonia jest tylko jedna i na końcu gali wyłoniona zostanie tylko jedna zwyciężczyni, to właśnie wzajemne zrozumienie i wsparcie sprawiają, że każda z dziewczyn może czuć się silna i wyjątkowa. Bo Miss Polonia to nie tylko tytuł – to postawa, którą warto pielęgnować przez całe życie.

To spotkanie zostanie z nami na długo. Dziękujemy Iwonie za te ważne, inspirujące słowa!

Fot. Mateusz Jagielski

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas