News

Sesja Wizerunkowa Finalistek Miss Polonia 2024: Kulisy Wyjątkowego Dnia

15 maja 2024 dla konkursu Miss Polonia był dniem pełnym emocji, piękna i profesjonalizmu. To właśnie wtedy w jednym z warszawskich studiów odbyła się sesja wizerunkowa finalistek Miss Polonia 2024. Było to pierwsze spotkanie wszystkich finalistek po Półfinale, a atmosfera była pełna ekscytacji i pozytywnej energii.

W sesji wzięło udział wiele utalentowanych osób, które swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem przyczyniły się do stworzenia niezapomnianych efektów. Za makijaż odpowiadał niezastąpiony Harry Jefferson wraz ze swoją ekipą. Stworzyli dwa wyjątkowe looki dla finalistek. Pierwszy, no make up make up, miał na celu podkreślenie naturalnej urody dziewcząt, prezentując je w delikatny i świeży sposób. Drugi look, bardziej red carpet glam, to odrobinę mocniejszy makijaż, który pozwolił finalistkom zabłysnąć niczym gwiazdy na czerwonym dywanie.

Stylizacją włosów zajęła się ekipa Alfaparf Milano Profesional Polska, która miała w składzie fryzjerów z salonów: Dominika Garczyńskiego, Zakład Fryzjerski u Chłopaków, Magia Czesania Lublin, Salon Fryzjerski Kameleon, Jerzy Buczkowski oraz Synergia Piękna. Zadbali o to, by każda z finalistek wyglądała perfekcyjnie. Fryzjerzy dopasowali fryzury do indywidualnego stylu i urody każdej z dziewcząt, tworząc koki, fale, proste włosy, delikatne upięcia i wiele innych wyjątkowych stylizacji.

Finalistki pozowały w przepięknych sukniach od utalentowanej projektantki Angeliki Józefczyk. Kreacje zachwycały elegancją i finezją, a każda z dziewcząt mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Dawno nie widzieliśmy na planie tak wielu oszałamiających strojów!

Podczas sesji towarzyszyli nam również partnerzy: Sorvella, IQ Nails oraz Yerbador, którzy wspierali finalistki w tym wyjątkowym dniu. Dzięki nim sesja przebiegła sprawnie i w fantastycznej atmosferze.

Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli podzielić się z Wami efektami tej wyjątkowej sesji. Zdjęcia, które powstały, z pewnością będą zapierać dech w piersiach i w pełni oddadzą piękno oraz profesjonalizm finalistek Miss Polonia 2024. Śledźcie nasze kanały, aby jako pierwsi zobaczyć te niesamowite fotografie!

To był dzień pełen wrażeń i niezwykłych momentów, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i przyczynili się do sukcesu tej sesji.

 

Fot. Fabian Kosiński

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas