News

Sesja dla kalendarza charytatywnego "Wierzymy w marzenia"

27 października odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna do kalendarza "Wierzymy w Marzenia", który niesie ze sobą przesłanie nadziei, empatii i wsparcia dla podopiecznych fundacji. Na każdym z miesięcy tego wyjątkowego kalendarza pojawi się jedno z tych wyjątkowych dzieci, wraz z inspirującym celebrytą. Na jednej ze stron zobaczymy Ewę Jakubiec z nastoletnią Hanią.

Fundacja Kolorowy Świat od 2003 roku walczy o zdrowie dzieci z niepełnosprawnościami. Kalendarz "Wierzymy w Marzenia" to kolejny krok w tej misji. W sesji uczestniczyły zarówno dzieci, jak i znani celebryci, którzy chcieli wspierać tę piękną inicjatywę.

Na jednym z miesięcy kalendarza zobaczymy Miss Polonia 2023 w towarzystwie młodej Hani. Będziemy wspominać tę sesję jako pełną wzruszeń i emocji. Ewa była pełna pozytywnej energii i entuzjazmu, co wpłynęło na stworzenie wyjątkowej atmosfery. Dzięki swojemu doświadczeniu jako dyplomowana pielęgniarka, wiedziała jak pomóc niepełnosprawnej Hani poczuć się swobodnie na planie.

Kalendarz pokaże, jak ważne jest wspieranie tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Jest to wyjątkowy projekt, który daje nadzieję na spełnienie marzeń dzieciom, które przeszły przez wiele trudności. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na rozwój Fundacji.

Jesteśmy dumni, że nasza Miss Polonia 2023 jest częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia, a kalendarz "Wierzymy w Marzenia" to przesłanie nadziei i miłości, które chcemy przekazać wszystkim potrzebującym. Niech te piękne chwile spędzone podczas sesji inspirują nas do bardziej empatycznego i pomocnego podejścia do innych.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas