News

Ruszyła sprzedaż biletów na Galę Finałową 95. edycji konkursu Miss Polonia!

Z radością informujemy, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń roku – Galę Finałową jubileuszowej, 95. edycji konkursu Miss Polonia! Już 28 czerwca 2024 roku w Warszawie będziemy świadkami wyboru najpiękniejszej Polki, która z dumą będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Gala Finałowa odbędzie się w wyjątkowej scenerii, a emocje sięgną zenitu, gdy piękne i utalentowane kandydatki będą walczyć o koronę Miss Polonia 2024. To wydarzenie nie tylko ukoronowanie wielomiesięcznych przygotowań i ciężkiej pracy uczestniczek, ale także niesamowite show pełne elegancji, mody i artystycznych występów.

Dla tych, którzy nie mogą być z nami osobiście, przewidziana jest transmisja na żywo na kanale TVP2. Jednak nic nie zastąpi magii bycia częścią tego wyjątkowego wydarzenia na żywo. Zobaczenie na własne oczy emocji towarzyszących finalistkom, poczucie atmosfery pełnej napięcia i radości oraz możliwość kibicowania swoim faworytkom z bliska – to doświadczenie, którego nie można przegapić!

Bilety na Galę Finałową są już dostępne na stronie Eventim. Zachęcamy do ich zakupu, aby zagwarantować sobie miejsce na tym niezapomnianym wieczorze. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć!

Dołącz do nas 28 czerwca 2024 roku w Warszawie i bądź świadkiem tego wyjątkowego momentu w historii konkursu Miss Polonia. To będzie wieczór pełen emocji, piękna i niezapomnianych chwil. Nie przegap tej okazji – kup swój bilet już dziś!

Serdecznie zapraszamy!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas