News

Rozpoczęcie Zgrupowania Miss Polonia 2024

Z radością informujemy, że 14 czerwca rozpoczęło się zgrupowanie konkursu Miss Polonia 2024! Nasze wspaniałe finalistki zameldowały się w komfortowych pokojach hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem, który już drugi rok z rzędu jest naszym partnerem. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za gościnność i wsparcie, które otrzymujemy od tego wyjątkowego miejsca, co pozwala nam spędzić ten wyjątkowy czas w doskonałych warunkach.
 

Finalistki pozostaną w hotelu aż do 26 czerwca, a już teraz jesteśmy pewni, że będzie to okres pełen niezapomnianych chwil i pięknych wspomnień. W trakcie pierwszego tygodnia zgrupowania czeka nas mnóstwo ekscytujących wydarzeń. Uczestniczki wezmą udział w nagraniach wideo, rozmowach z organizatorami, nagraniach lektorskich oraz fascynujących wycieczkach po malowniczej Małopolsce. Niezwykle emocjonującym momentem będzie konkurs Miss Talent, gdzie finalistki zaprezentują swoje wyjątkowe umiejętności.

W drugim tygodniu zgrupowania finalistki rozpoczną intensywne próby choreograficzne, przygotowując się do wielkiego finału. Będzie to czas wytężonej pracy, ale również pełen radości i entuzjazmu, gdyż każda z uczestniczek dąży do osiągnięcia swojego najlepszego występu.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami i kulisami zgrupowania Miss Polonia 2024. Nie przegapcie żadnego momentu tego wyjątkowego okresu!

 

Fot. Mateusz Jagielski

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas