News

Przed nami wielki finał 15. Edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020

W tegorocznym konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020 bierze udział 18 kandydatek z całego regionu. Jedna z nich zostanie 15tą w historii laureatką konkursu i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej, aktualnie panującej Miss Polonia! Tegoroczna gala finałowa odbędzie się 12 września w Teatrze Wielkim w Łodzi.

„Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że mimo panującej w kraju pandemii i obostrzeń udało nam się zorganizować jubileuszową galę Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Na pewno nie byłoby to możliwe bez wsparcia wieloletnich Partnerów i przyjaciół konkursu, a przede wszystkim Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Dzięki temu dowiedliśmy, że aktywność i działanie w życiu jest dla nas bardzo istotne.” - mówi Jagoda Piątek - Włodarczyk, Dyrektor Konkursu Miss Polonia i właściciel agencji IGO-ART z Łodzi.

W trakcie gali, którą poprowadzą Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019 i Mateusz Hładki finalistki zaprezentują się w kilku pokazach mody: sukienkach koktajlowych Domu Mody Skórska, kostiumach kąpielowych Gabbiano, kolekcji Patrycji Plesiak, sukniach wieczorowych projektu Teresy Kopias i suknia ślubnych Galerii La Perle. O fryzury kandydatek zadba David Bernat Hair Design, a kreatorem makijaży jest marka Golden Rose.

Nie zabraknie także występów muzycznych. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi wystąpi Natalia Zastępa, Sami Harb oraz Milena Sadowska - Miss Polonia 2018, która niedawno zasiliła ekipę programu „Jaka to melodia”. Na sali nie zabraknie także zdobywczyń tytułu Miss Polonia sprzed lat: Agata Biernat - Miss Polonia 2017, Barbara Tatara - Miss Polonia 2007, Karina Wojciechowska - Miss Polonia 1991. Najpiękniejsze Polki zasiądą w jury, które dokona wyboru nowej Miss.

Tradycyjnie także widzowie będą mogli wybrać swoją Miss Publiczności 2020. Głosowanie sms potrwa od 29 sierpnia aż do 12 września, do godziny 21:00. Kandydatka z największą ilością smsów otrzyma ten zaszczytny tytuł i prawo do udziału w Półfinale Miss Polonia 2020 w Warszawie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas