News

Projekty sukni Izabelli Krzan na Miss Universe 2016

Wybrana miesiąc temu, Miss Polonia 2016, Izabella Krzan już w styczniu będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss Universe. Gala finałowa 65. edycji wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie odbędzie się 30 stycznia w Manili na Filipinach. Aktualnie trwają przygotowania naszej polskiej, piękniej reprezentantki do Miss Universe. Powstały projekty dwóch głównych sukni na konkurs.

Za projekt i wykonanie sukni finałowej Izabelli Krzan na Miss Universe odpowiada marka Laurelle.  Kreacja wykonana jest z koronki w kolorze cielistym, wyszywanej złotymi, miedzianymi i miodowymi kamieniami. Krój sukni podkreśla figurę naszej Miss Polonii oraz eksponuje nogi. Całość dopełnia długi, zwiewny tren, także zdobiony kamieniami.

Suknię narodową o nowoczesnym kroju z elementami linii konstrukcyjnych stroju ludowego zaprojektowała Natasha Pavluchenko. Suknia jest zdobiona ręcznymi haftami regionalnymi, będącymi kompilacją różnorodnych, charakterystycznych motywów dla kilku regionów Polski. Cała kreacja zdobiona jest kamieniami Swarovskiego o łącznej wartości prawie 10 tysięcy złotych. Kamienie zostały wyprodukowane specjalnie na potrzeby sukni na konkurs Miss Universe. Uzupełnieniem kreacji jest czepiec, który został zaprojektowany na podstawie inspiracji zaczerpniętych ze stroju regionu warmińsko-mazurskiego, z którego pochodzi Izabella.

Oficjalna prezentacja wszystkich sukni Izabelli Krzan na wybory Miss Universe odbędzie się na początku stycznia, tuż przed jej wylotem na Filipiny. Patronami wyjazdu Miss Polonii jest Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz Urząd Miasta Olsztyna.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM