News

Projekty sukni dla Kasi Włodarek na wybory Miss Universe 2017

Już 26 listopada w Las Vegas w USA odbędzie się gala finałowa najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie – Miss Universe 2017. Polskę w tym roku reprezentować będzie Katarzyna Włodarek, II Wicemiss Polonia 2016!

Kasia wylatuje do Las Vegas już 11 listopada. Aktualnie trwają przygotowania do wyborów Miss Universe. Na tę okazję przygotowano specjalne kreacje na konkurs. Mamy ich projekty, które robią wrażenie i są bardzo spektakularne!

Projekt sukni narodowej na konkurs przygotowała Agata Wojtkiewicz.

Postanowiłam zinterpretować temat godła narodowego - Orła w koronie. Przedstawię nasz narodowy symbol w eleganckiej i dowcipnej formie. Całość sukni utrzymana jest w bieli. Góra gorsetowa, podkreślająca kształty. Wykonana w całości z tkaniny pokrytej cekinami. Dół sukni spektakularny, obszerny z trenem. Wykonany z tkaniny z jedwabnych nici, imitujących pióra. Na głowie ozdobny akcent w postaci mocno błyszczącej korony noszonej na ukos.” – mówi Agata Wojtkiewicz.

Projektantką sukni wieczorowej na galę finałową Miss Universe 2017 jest Patrycja Kujawa, która tworzyła suknie m.in. dla Dody.

„Suknia dla Kasi Włodarek została zaprojektowana w taki sposób aby łączyła w sobie dwie kreacje. Dzięki temu z jednej strony będzie to styl naked dress, który od jakiego czasu panuje na arenach międzynarodowych konkursów piękności, a z drugiej strony jest to suknia typowo sceniczna zachowująca moje upodobania do ogromnych kreacji. Ma w sobie wszystko co króluje w moich projektach i mnóstwo misternego ręcznego zdobienia. Cała główna cześć sukni wykonana będzie z cielistej siatki, która w całości zostanie pokryta kryształkami w przeróżnych odcieniach niebieskiego.  Każdą z takich specjalnych sukni osobiście wyszywam, sprawia mi to ogromną przyjemność. Dodatkową i najbardziej imponującą częścią sukni będzie nakładana na wierzch spódnica przechodząca w długi, dekoracyjny tren z kaskadą eleganckich falban.” – mówi Patrycja Kujawa.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM