News

Projekt sukni finałowej Agaty Biernat na finał Miss World 2018

Miss Polonia 2017, Agata Biernat już w grudniu będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss World. Gala finałowa wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie odbędzie się 8 grudnia na wyspie Sanya w Chinach.

Aktualnie trwają przygotowania naszej polskiej, piękniej reprezentantki do Miss World. Powstały projekty sukni na konkurs, w tym głównej na galę finałową. Za projekt i wykonanie sukni finałowej Agaty Biernat na Miss World odpowiada marka LA.LILA. 

„Inspiracją do stworzenia kreacji na wybory Miss World od początku była sama Agata. Już przy pierwszym kontakcie wiedziałam, że jest to silna osobowość, realizująca swoje marzenia i dążąca do celu. Od razu skojarzyła mi się z jednym z żywiołów jakim jest ogień. Wiedziałam, że kreacja dla Agaty musi być wyrazista i spektakularna. Postawiłam na rubinową czerwień, która świetnie komponuje się z urodą Agaty oraz podkreśli jej temperament. Na długi, ciągnący się po ziemi tren zużyto prawie 20m materiału. Całości dopełniają trójwymiarowe aplikacje, a przylegająca do ciała koronka, została specjalnie sprowadzona z Hiszpanii. Suknia eksponuje też wszelkie atuty idealnej sylwetki naszej Miss.” – opowiada pomysłodawca kreacji, Marzena Tarasiewicz z LA.LILA.

Oficjalna prezentacja sukni finałowej Agaty Biernat na wybory Miss World odbędzie się pod koniec października, tuż przed jej wylotem do Chin.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM