News

Projekt "Piękno z przesłaniem" na Miss World 2021

Konkurs Miss World od ponad 70 lat jest największym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności na świecie. Od 1972 realizuje również projekt „Piękna z przesłaniem”, który wspiera wiele inicjatyw charytatywnych i społecznych na całym globie przekazując miliony dolarów na rzecz najbardziej potrzebujących. 

Również i Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019 jest aktywną działaczką społeczną i wolontariuszką. W trakcje swojego panowania jako Miss Polonia uczestniczyła w wielu projektach charytatywnych i wspierała akcje takie jak „Korona z głowy”, „Dotykam = Wygrywam”, „FAS OFF”, „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie!”. 

Swój projekt „Beauty with a Purpose - Piękno z Przesłaniem” zadedykowała akcji „Zupa na Pietrynie" gdzie od ponad roku jest wolontariuszką na rzecz osób w kryzysie bezdomności w jej rodzinnym mieście - Łodzi. W ramach działalności Karoliny i akcji Zupa na Pietrynie setki osób bezdomnych otrzymało wsparcie w postaci ciepłych posiłków, ubrań, pomocy medycznej, szczepień. Z inicjatywy Karoliny i dzięki wsparciu organizatorów Konkursu Miss Polonia i Głównego Partnera OPG Property Professionals powstała w Łodzi pierwsza publiczna łaźnia dla osób w kryzysie bezdomności, która będzie działać przez najbliższe pół roku.

Łódzka łaźnia dla bezdomnych, a także wszystkie inne działania charytatywne prowadzone przez Karolinę Bielawską zostaną zaprezentowane w ramach jubileuszowej, 70. edycji wyborów Miss World 2021 jako projekt „Beauty with a Purpose”.

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas