News

Prezentujemy zdjęcia finalistek Miss Polonia 2017

Prezentujemy nazwiska 20 finalistek Konkursu Miss Polonia 2017. Do 19 dziewcząt, wybranych podczas półfinałowego castingu w Warszawie, dołączy Miss Polonia Litwy – Alicja Dowejkis. Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2017 odbędzie się 26 listopada.

Poprzedzi ją dwutygodniowe zgrupowanie, na którym kandydatki będą trenować choreografię, przygotowywać się do finału itd. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe!

Na zdjęciach finalistki prezentują się w kolekcji sukienek marki Lovees www.lovees.pl

Finalistki Miss Polonia 2017 (w kolejności alfabetycznej):

 • AGATA BIERNAT, ZDUŃSKA WOLA, woj. łódzkie

Ma 27 lat i 182 cm wzrostu. Jest instruktorem tańca pole dance. Jej hobby to oczywiście taniec, sport i zdrowe odżywianie.

 • MAGDALENA BORKOWSKA, JUGOWICE, woj. dolnośląskie

Ma 21 lat i 174cm wzrostu. Jest studentką stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej hobby to motoryzacja i kuchnia włoska.

 • MONIKA CZAJKOWSKA, NIDZICA, warmińsko – mazurskie

Jest tegoroczną Miss Polonia Woj. Warmińsko- Mazurskiego. Ma 20 lat i 181cm wzrostu. Studiuje rolnictwo na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Jej zainteresowania to sport i taniec.

 • HANNA DYLĄG, KATOWICE, woj. śląskie

Ma 20 lat i ma 177cm wzrostu. Aktualnie studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i pracuje jako modelka. Jej pasją jest gotowanie i pieczenie. Marzą się jej podróże do odległych krajów.

 • MARTA FRON, MYSŁOWICE, śląskie

Jest tegoroczną Miss Polonia Województwa Śląskiego. Ma 26 lat i 178cm wzrostu. Pracuje w korporacji na stanowisku IT Assistant. Jej zainteresowanie to sport, w szczególności taniec i fitness.

 • ALEKSANDRA GÓRAK, RADOM, mazowieckie

Ma 21 lat. Jest studentką. Jej zainteresowania to wizaż i modeling. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy historyczne i przygodowe.

 • HANNA GUMOWSKA, OTWOCK, woj. mazowieckie

Jest tegoroczną Wicemiss Polonia Ziemi Otwockiej. Ma 21 lat i 175 cm wzrostu. Pracuje jako tancerka. Taniec to jej największa pasja. Jej hobby to także gotowanie, jazda na rowerze i śpiew.

 • ROKSANA KAROLAK, ŁÓDŹ, łódzkie

Ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką. Planuje studiować prawo. Jej zainteresowania to moda, podróże, historia i film. Jest tegoroczną Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Ma 174cm wzrostu.

 • ALEKSANDRA KOŁODZIEJCZYK, OLSZTYN, warmińsko – mazurskie

Jest studentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ma 19 lat i 182cm wzrostu. Jej główne zainteresowania to sport – bieganie, siatkówka oraz nauka języków obcych.

 • NIKOLA KORNILUK, ŚWINOUJŚCIE, zachodnio – pomorskie

Ma 21 lat i ma 176cm wzrostu. Jest studentką logistyki na Uniwersytecie Opolskim. Pracuje także jako modelka. Jej hobby to myrmekologia czyli obserwacja życia mrówek.

 • WERONIKA MARZĘDA, LUBLIN, woj. lubelskie

Ma 23 lata i 169cm wzrostu. Jest studentką. Jej hobby to spoty wodne i piłka nożna. Lubi podróżować. Interesuje się także wizażem.

 • MAŁGORZATA MITURA, BIELSKO-BIAŁA, woj. śląskie

W tym roku została wybrana na Miss Polonia Bielska – Białej. Ma 19 lat i 181cm wzrostu. Tegoroczna maturzystka. Jej największą pasją jest turystyka górska. 

 • ANNA ORLIŃSKA, OSTRÓDA, warmińsko – mazurskie

Jest studentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Ma 21 lat. Interesuje ją projektowanie, architektura wnętrz, ale także sport i muzyka.

 • EWA OSTROWSKA, KIELCE, świętokrzyskie

Jest tegoroczną Miss Polonia Woj. Świętokrzyskiego. Ma 20 lat i 172cm wzrostu. Jest studentką prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje są poezja, film i literatura rosyjska.

 • KAROLINA POŁETEK, TUSZYN, łódzkie

Ma 19 lat i 179cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką. Jej największa pasja to sport, w szczególności bieganie i siatkówka.  

 • MALWINA RATAJCZAK, SZCZECIN, woj. zachodnio-pomorskie

Ma 18 lat i uczy się w liceum. Ma 179cm wzrostu.  Jest najmłodszą uczestniczką tegorocznego konkursu Miss Polonia. Jest duszą artystyczną. Interesuje ją sztuka, malarstwo, modelowanie i rzeźbiarstwo.

 • NELA SERWACIŃSKA, KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, woj. łódzkie

Ma 19 lat i jest studentką pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ma 172cm wzrostu. Jej zainteresowania to jazda konna i motocykle. Jest tegoroczną Miss Uniwersytetu Medycznego. 

 • MAGDALENA SWAT, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, woj. świętokrzyskie

Ma 26 lat i aktualnie mieszka w Warszawie. Ma 173 cm wzrostu. Skończyła studia na kierunku administracja. Swoją przyszłość wiąże z PRem i modą. Jej zainteresowania to psychologia, rozwój osobisty, ale także muzyka i śpiewanie.

 • OLIWIA ZIOBROWSKA, GDYNIA, pomorskie

Ma 20 lat i 175cm wzrostu. Jest studentką kosmetologii. Jej hobby to taniec towarzyski, gotowanie i wizaż. 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM