News

Prezentacja sukni Izabelli Krzan na Miss Universe

9 stycznia w Restauracji Si w Warszawie odbyła się prezentacja sukni Izabelli Krzan przygotowanych na wybory Miss Universe 2016. 11 stycznia Izabella poleci do Manili na Filipinach gdzie przez najbliższe tygodnie będzie uczestniczyć w zgrupowaniu Miss Universe. Gala finałowa 65. edycji wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie odbędzie się 30 stycznia.

Za projekt i wykonanie sukni finałowej Izabelli Krzan na Miss Universe odpowiada marka Laurelle.  Kreacja wykonana jest z koronki w kolorze cielistym, wyszywanej złotymi, miedzianymi i miodowymi kamieniami. Krój sukni podkreśla figurę naszej Miss Polonii oraz eksponuje nogi. Całość dopełnia długi, zwiewny tren, także zdobiony kamieniami.

Suknię narodową o nowoczesnym kroju z elementami linii konstrukcyjnych stroju ludowego zaprojektowała Natasha Pavluchenko. Suknia jest zdobiona ręcznymi haftami regionalnymi, będącymi kompilacją różnorodnych, charakterystycznych motywów dla kilku regionów Polski. Cała kreacja zdobiona jest kamieniami Swarovskiego o łącznej wartości prawie 10 tysięcy złotych. Kamienie zostały wyprodukowane specjalnie na potrzeby sukni na konkurs Miss Universe. Uzupełnieniem kreacji jest czepiec, który został zaprojektowany na podstawie inspiracji zaczerpniętych ze stroju regionu warmińsko-mazurskiego, z którego pochodzi Izabella.

W walizkach Najpiękniejszej Polki znalazły się także kreacje takich projektantów i marek jak Marta Kuszyńska, Jarosław Ewert, Mix&Match, Dresspoint oraz kostiumy kąpielowe marki Gabbiano. O obuwie dla Izabelli Krzan zadbała marka Loft37. Wiele par zostało przygotowanych specjalnie na konkurs Miss Universe z myślą o Izabelli.

Za wsparcie w kwestii pielęgnacji cery, ciała i paznokci naszej Miss odpowiada Ce-Ce Beauty Clinic. O wygląd i kondycję włosów Izabelli dba Maciej Maniewski, znany z programu Afera Fryzjera na TVN Style. Prezent na aukcję charytatywną ufundowała marka S&A Jewellery Design, która zaprojektowała w tym roku koronę dla konkursu Miss Polonia. Prezentem na aukcję z Polski będzie bursztynowy wisior o wartości 2000 dolarów. Wszystkie finalistki konkursu Miss Universe otrzymają od Izabelli prezenty w postaci specjalnie zaprojektowanych czapek marki H-CL oraz gadżety z Urzędu Miasta Olsztyna.

Partnerem wyjazdu Izabelli Krzan na konkurs Miss Universe 2016 jest Urząd Miasta w Olsztynie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM