News

Premierowa kolekcja Roberta Czerwika na gali finałowej Miss Polonia 2020

Już 8 marca 2021 gościem gali finałowej Miss Polonia 2020 będzie Robert Czerwik, który zaprezentuje swoją premierową kolekcję sukni. Będzie także jednym z jurorów konkursu.  
 

Projektant Robert Czerwik jest twórcą marki „RC”. Kreacje jego projektu noszą najbardziej znane nazwiska świata show-biznesu oraz sztuki. Klientkami Roberta są nie tylko ceniące jakość Europejki. Projekty RC wysyłane są również na Bliski Wschód, do Ameryki Północnej a nawet do odległej Australii. Nazywany potocznie „projektantem gwiazd” tworzy modę w zaciszu warszawskiego atelier. 

Robert Czerwik jest absolwentem wydziału grafiki POSSP, stażystą wydziału fotografii francuskiej Akademii Sztuki ESCAT, absolwentem katedry mody ASP w Łodzi oraz laureatem wielu konkursów i nagród m.in. Nagrody Specjalnej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dekoral Fashion Awards, Fashion Designer Awards i Nagrody Specjalnej Magazynu VIVA Moda.

Moda w jego życiu była od zawsze. To wielka młodzieńcza miłość, która przetrwała różne etapy jego życia i trwa do dziś. Robert nie bawi się modą. Choć to takie dziś popularne. Modę traktuje poważnie i z pełnym szacunkiem dla jej historii i wielkich modowych autorytetów.

Robert nosi miano „projektanta”. Słowo to w przypadku Roberta zawiera wielokierunkowe, artystyczne wykształcenie i wielką pasję.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas