News

Premiera filmu "Dziewczyna Influencera": Miss Polonia na ściance

Wczoraj, 29 stycznia, w Złotych Tarasach odbyła się prestiżowa premiera filmu "Dziewczyna Influencera", która okazała się wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla kina, ale także dla świata mody i piękna. Trzy przedstawicielki Miss Polonia - Ewa Jakubiec, Krystyna Sokołowska i Kornelia Gołębiewska - błyszczały na ściance podczas tej wyjątkowej nocy.

Ewa Jakubiec - Miss Polonia 2023

Ewa Jakubiec, nasza aktualna Miss Polonia, pojawiła się na premierze w fioletowym, damskim garniturze, który podkreślał jej elegancję i niepowtarzalny styl. Złote dodatki i beżowa torebka marki Batycki były doskonałym wyborem, nadając całości wyjątkowego charakteru.

Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska, zdobywczyni korony Miss Polonia 2022, postawiła na subtelność i klasykę. W białej, marynarkowej sukience z dekoltem w serek, Krystyna zachwyca na zdjęciach. Podobnie jak Ewa, także ona wybrała torebkę od Batycki, co dodatkowo podkreśliło harmonię stylizacji.

Kornelia Gołębiewska - II Wicemiss Polonia 2023

Kornelia Gołębiewska, II Wicemiss Polonia 2023, zdecydowała się na zmysłową i kobiecą stylizację. Jej welurowa, czarna sukienka przed kolano emanowała elegancją, a na ramionach czarne futerko dodawało całości wyjątkowego szyku.

Trzy przedstawicielki Miss Polonia zachwyciły na premierze filmu "Dziewczyna Influencera", prezentując różnorodność stylów i piękna. Każda z dziewczyn emanowała pewnością siebie, elegancją i niepowtarzalnym urokiem, podkreślając swoje unikalne cechy. To kolejny dowód, że piękno w Miss Polonia to nie tylko zjawiskowa uroda, ale także niepowtarzalny styl i klasa.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas