News

Preeliminacje Miss Universe z udziałem Izabelli Krzan

Miss Polonia 2016, Izabella Krzan od ponad dwóch tygodni jest na zgrupowaniu najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie – Miss Universe. Gala finałowa 65. edycji wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie odbędzie się 30 stycznia w Manili na Filipinach.

Wczoraj (26.01) Izabella wraz ze wszystkimi 86 kandydatkami wzięła udział w pokazie preeliminacyjnym Miss Universe. Finalistki zaprezentowały się w kostiumach kąpielowych, sukniach wieczorowych i sukniach narodowych. Na eliminacjach Iza zaprezentowała się w sukni narodowej projektu Natashy Pavluchenko i sukni wieczorowej marki Laurelle. Polka wyglądała obłędnie i spotkała się z wielkim uznaniem i wysokimi ocenami u fanów konkursów piękności! Jedno z zagranicznych zakładów po preeliminacjach plasuje Izę na 7 miejscu!

Możemy pomóc naszej Izabelli w zdobyciu korony Miss Universe! Kilka dni temu rozpoczęło się głosowanie internetowe na finalistki, które potrwa do dnia finału. Dziewczyna z największa ilością głosów wejdzie do TOP 12 konkursu. Aby wesprzeć Izabellę Krzan wystarczy oddać na nią codziennie 10 głosów za pomocą aplikacji Miss Universe lub strony internetowej vote.missuniverse.com

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM