News

Poznajcie Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024

3 marca 2024 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się Gala Finałowa Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024. To był wieczór pełen pięknych momentów, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich zgromadzonych.

Ewa Jakubiec, Miss Polonia 2023 przybyła na wydarzenie w pięknej beżowej kreacji ze srebrnymi elementami od renomowanej projektantki Angeliki Józefczyk. Jej elegancja i wdzięk idealnie wpisały się w atmosferę uroczystości.

Przez całą galę towarzyszył nam także główny partner konkursu - marka Alfaparf Milano Profesional Polska. Ich zespół zadbał o fryzury finalistek, dodając im blasku i wyjątkowego uroku, który doskonale podkreślił naturalne piękno każdej z nich.

Największe gratulacje kierujemy w stronę zwyciężczyń tegorocznej edycji konkursu. Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024 została Maja Klajda, której wdzięk i charyzma zachwyciły wszystkich obecnych na sali. Niezwykłe wrażenie zrobiła również Sandra Ćwikła, zdobywając tytuł I Wicemiss Polonia Województwa Lubelskiego 2024. Drugą wicemiss została Magda Palmi, która swoją urodą i osobowością oczarowała zarówno jury, jak i publiczność.

To jednak nie koniec przygody dla naszych pięknych finalistek. Już niedługo spotkamy się z nimi podczas Półfinału Miss Polonia 2024 w Warszawie, gdzie będą miały okazję zawalczyć o tytuł finalistki ogólnopolskiego konkursu. Życzymy im powodzenia i dalszych sukcesów na tej prestiżowej drodze!

Wydarzenie to było nie tylko okazją do podziwiania piękna i wdzięku, lecz także momentem pełnym wzruszeń i radości. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji oraz tym, którzy wzięli udział, dzieląc się z nami tym wyjątkowym wieczorem. Trzymajcie kciuki za nasze finalistki i śledźcie dalsze etapy konkursu Miss Polonia 2024!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas