News

Polski event w Chicago: Miss Polish America 2024

Chicago znane jest z wielu rzeczy - niepowtarzalnego skyline'u, bogatej historii, i oczywiście - wyjątkowej kultury. Wkrótce miasto to stanie się centrum uwagi Polaków, gdyż 9 marca w Copernicus Center odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - Miss Polish America 2024. To nie tylko konkurs piękności, ale również celebracja polskiej kultury i dziedzictwa.

Tegoroczna gala będzie prowadzona przez dwóch wyjątkowych gospodarzy - Ewę Jakubiec, uznawaną za jedną z najpiękniejszych Polek i aktualną Miss Polonia 2023 oraz znanego prezentera telewizyjnego Krzysztofa Gojdźa. To nie koniec atrakcji - gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowana ikona polskiej muzyki pop, Doda, która zapewni niezapomniany występ dla wszystkich zgromadzonych.

Ale to nie tylko celebryci będą na scenie. 28 pięknych finalistek stanie do rywalizacji o koronę Miss Polish America. Ich uroda, wdzięk i inteligencja z pewnością zachwycą publiczność, a wybór zwyciężczyni będzie wyjątkowo trudny dla jury.

To wydarzenie to nie tylko okazja do świętowania polskości, ale także promocja polskiej kultury i piękna na arenie międzynarodowej. Miss Polish America to nie tylko tytuł, ale również symbol dumy z polskiego pochodzenia oraz prezentacja bogactwa talentów i osobowości, jakie niesie ze sobą wspólnota polonijna.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak ta wyjątkowa gala rozwinie się 9 marca w Copernicus Center w Chicago. Niech to będzie wieczór pełen niespodzianek, emocji i niezapomnianych chwil, których będziemy wspominać jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas