News

PÓŁFINAŁ MISS POLONIA 2024

Już w przyszłą środę, 3 kwietnia, wielkie emocje zawładną stolicą Polski, gdyż odbędzie się niezwykłe wydarzenie – Półfinał Miss Polonia 2024. Tegoroczna edycja konkursu przynosi ze sobą lawinę elegancji, urody i talentu, którą będziemy mieli przyjemność podziwiać w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Dziewczyny z całej Polski, które awansowały po castingu lub zwyciężyły w konkursach regionalnych, zjadą się do Warszawy, by stanąć twarzą w twarz w walce o tytuł finalistki Miss Polonia 2024. To będzie dzień pełen blasku i charyzmy, kiedy aspirujące Miss zaprezentują swoje niepowtarzalne piękno oraz osobowość, dążąc do zdobycia serc jury i publiczności. Wyróżnimy 20 finalistek, które w następnym etapie zawalczą o koronę Miss Polonia.

W jury, które oceni aspirujące kandydatki, zasiądą: Dyrektor Konkursu – Jagoda Piątek-Włodarczyk, Producent Konkursu – Igor Włodarczyk, Miss Polonia 2023 – Ewa Jakubiec oraz Miss Polonia 2022 – Krystyna Sokołowska. Ich doświadczenie, wiedza i spojrzenie na piękno pozwolą wyłonić najbardziej wyjątkowe kandydatki na Miss Polonia 2024.

Śledźcie nasze social media, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi Półfinału Miss Polonia 2024. To będzie prawdziwe święto piękna i kobiecości, którego nie możecie przegapić!

Do zobaczenia już wkrótce!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas