News

Perfumy Miss Polonia & Sorvella Perfume

Perfumy Damskie Miss Polonia, Red 100 ml

 

Wejdź do świata, gdzie każda noc jest magiczna. Niczym spacer po księżycowym ogrodzie, ten zapach uwodzi bogatą słodyczą dojrzałych czerwonych owoców. Gdy noc staje się głębsza, zmysłowa ciepłość ambry i tajemnicza woń mchu opowiadają historie skrywanych sekretów pod blaskiem księżyca. Zanurz się w tej niezwykłej kompozycji i pozwól, by zabrała Cię w podróż do miejsca, gdzie każda chwila jest owiana aurą tajemniczości i romantyzmu. To nie tylko zapach – to doświadczenie, które pozostanie z Tobą na zawsze.

  • Nuty głowy: czerwone owoce, czarna porzeczka, malina
  • Nuty serca: konwalia, wetiwer, róża
  • Nuty bazy: piżmo, ambra, mech dębowy

Linia zapachowa: kwiatowa, owocowa

 

Perfumy Damskie Miss Polonia, Green 100 ml

 

Wyobraź sobie wejście do luksusowego miejsca, pełnego przepychu, budującego spokojną aurę otoczenia. Poczuj subtelną woń kwiatów i przypraw, która przywodzi na myśl ekskluzywne spotkania. Jakbyś znajdowała się w wyjątkowym miejscu stworzonym tylko dla Ciebie. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia i zanurz się w tej wyjątkowej kompozycji, która łączy w sobie luksus i spokój, oferując doznania zarezerwowane dla najbardziej wymagających zmysłów. To więcej niż zapach – to esencja wyrafinowanego relaksu i elegancji.

  • Nuty głowy: geranium, różowy pieprz, bergamotka
  • Nuty serca: elemi, róża
  • Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe

Linia zapachowa: kwiatowa, przyprawowa

 

Perfumy Damskie Miss Polonia, Black 100 ml

 

Przenieś się do magicznego momentu, gdy ciepłe promienie słońca całują skórę, a powietrze wypełnia obietnica wieczornych przyjemności. Ten zapach, z jego drzewnymi i pudrowymi nutami, szepcze opowieści o ponadczasowej elegancji i uroku. Pozwól się oczarować i zanurzyć w tej niezwykłej kompozycji, która przeniesie Cię do serca śródziemnomorskiego raju, gdzie każda chwila jest nasycona pięknem i subtelną zmysłowością. To więcej niż zapach – to zaproszenie do odkrycia świata pełnego elegancji i wdzięku.

  • Nuty głowy: wisteria, kakao, kawa
  • Nuty serca: brzoskwinia, morela, koper włoski
  • Nuty bazy: fasola tonka, landanum, drzewo cedrowe

Linia zapachowa: drzewna, pudrowa

 

Perfumy dostępne na stronie sorvellaperfume.pl.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas