News

Partnerem konkursu Miss Polonia została marka Primabiotic

Primabiotic – partner naturalnego piękna!

Sprawy nie mogły się potoczyć inaczej! Partnerem konkursu Miss Polonia została marka Primabiotic, od dłuższego czasu kojarzona z naturalnym pięknem. Dlaczego? Wszystko za sprawą topowego Collagenu, który wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci!

W czym tkwi sekret kolagenu?

Jennifer Aniston, Kim Kardashian i Lady Gaga – to tylko niektóre gwiazdy, które w wywiadach przyznają, że promienny wygląd zawdzięczają kolagenowi. Co warto wiedzieć o tym niezwykłym białku? Kiedy poziom kolagenu w organizmie spada – a dzieje się tak zazwyczaj w okolicach 26. urodzin – obserwujemy, że skóra traci jędrność, stawy przestają działać jak dobrze naoliwiona maszyna, a włosy i paznokcie tracą swoją siłę.

Suplementacja pomaga odwrócić niekorzystne oznaki starzenia. Napina i nawilża skórę, wspomaga walkę z cellulitem, sprzyja wyrastaniu „baby hair” i wzmacnia paznokcie. Trudno się dziwić, że Collagen Primabiotic – w stu procentach naturalny suplement, wzbogacony witaminami i dostępny w formie przepysznych, gotowych do spożycia shotów – stał się ulubieńcem influencerek, gwiazd i wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoje piękno.

W stronę natury!

Primabiotic to również cała gama zdrowych produktów: kosmetyków bez szkodliwej chemii, świetnie przyswajalnych witamin, ziołowych herbat czy preparatów z probiotykami. Filozofia marki opiera się na czerpaniu tego, co najlepsze z natury, i promowaniu proekologicznych postaw. Wszystkie zamówienia realizowane są bez użycia plastiku, a opakowania bestsellerowego Collagenu nadają się w stu procentach do recyklingu. Cały czas zachęcamy do nadawania pustym buteleczkom drugiego życia, wyzwalając pokłady kreatywności i pokazując, że #zerowaste ma sens!

Miss Polonia to konkurs z tradycjami, wyróżniający nie tylko piękność, ale też wrażliwość na ważne kwestie społeczne oraz zainteresowanie zdrowym stylem życia. Dlatego właśnie wśród partnerów wydarzenia nie mogło zabraknąć Primabiotic.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas