News

Ostatnie przygotowania Karoliny Bielawskiej przed konkursem Miss World

Już w sobotę, 20 listopada, Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019 wylatuje na zgrupowanie 70. edycji wyborów Miss World! Gala finałowa konkursu zaplanowana jest na 16 grudnia w San Juan w Portoryko. Weźmie w niej udział ponad 100 przedstawicielek z całego świata! Aktualnie trwają ostatnie przygotowania naszej Miss i przymiarki strojów przed wylotem na Karaiby. 


PIĘKNE SUKNIE ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O MISS POLONIA

Zgrupowanie konkursu Miss World potrwa blisko 4 tygodnie. Nasza reprezentantka w trakcie przygotowań do gali weźmie także udział w wielu rozmaitych konkurencjach i wyzwaniach takich jak Miss Sportu, Top Model, Miss Talent czy Miss Multimedia. W ramach Miss Świata odbędzie się również gala powitalna, aukcja charytatywna fundacji „Piękno z przesłaniem” oraz konkurs „Fashion Designers Awards” gdzie kandydatki z ponad 100 krajów zaprezentują suknie stworzone przez projektantów z ich rodzimych krajów. 

Przygotowania do wyjazdu Karoliny Bielawskiej do Portoryko trwają od kilku miesięcy. W pięciu walizkach naszej Miss znajdzie się aż 14 sukni wieczorowych, w tym również kreacja finałowa, zaprojektowane specjalnie na wybory Miss World przez Atelier Madonna. Karolina zabiera ze sobą również 60 stylizacji koktajlowych i casualowych przygotowanych przez polskich projektantów m.in. Angelikę Józefczyk, Jarosława Ewerta oraz marki Zaquad, Lav Mag, Gabbiano, Born2Be czy Gatta. Bagaże najpiękniejszej Polki będą ważyć bagatela blisko 100 kilogramów!


LUDOWY AKCENT Z POLSKI NA WYBORACH MISS WORLD

W trakcie gali konkursu Miss World 2021 w Portoryko nie zabranie również typowo polskich, ludowych akcentów. W ramach pokazu strojów narodowych i konkurencji „Dances of the world” nasza Miss Polonia zaprezentuje się w ludowym stroju ziemi łowickiej. Wykona również tradycyjne tańce- kujawiaka i oberka. Choreografię od kilku tygodni trenuje pod okiem Doroty Kuźnickiej w siedzibie Zespołu Tańca Ludowego Harnam w Łodzi! 

W ramach przygotowań do Miss World powstał również oficjalny film prezentujący Karolinę Bielawską jako reprezentantkę Polski. Zdjęcia i nagrania zostały zrealizowane w najpiękniejszych miejscach województwa łódzkiego i rodzinnych stronach Karoliny. Od kilkunastu dni materiał dostępny jest na oficjalnym profilu konkursu Miss World na You Tube. 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas