News

Ostatni dzień zgrupowania finalistek Miss Polonia 2024 w Nosalowy Dwór Resort & Spa

Dziś, 25 czerwca 2024 roku, to ostatni dzień zgrupowania finalistek konkursu Miss Polonia 2024 w malowniczo położonym hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem. Przed dziewczynami jeszcze tylko kilka godzin w tym niezwykłym miejscu, ponieważ już jutro wyjadą do Warszawy, gdzie w piątek, 28 czerwca, odbędzie się Gala Finałowa.

Finalistki wykorzystały czas spędzony w Nosalowy Dwór na 110%. To miejsce okazało się idealnym wyborem na zgrupowanie, oferując nie tylko luksusowe warunki, ale także niezapomniane widoki na otaczające Tatry. W wolnych chwilach od intensywnych prób, dziewczyny relaksowały się w spa oraz korzystały z basenu, gdzie mogły zregenerować siły i naładować energię na nadchodzące dni.

Jednym z ulubionych miejsc finalistek był taras z widokiem na majestatyczny Giewont. To właśnie tam, przy bezalkoholowych drinkach, spędzały wspólnie czas, zacieśniając relacje między sobą i dzieląc się wrażeniami z pobytu. Wspólne chwile pozwoliły im jeszcze bardziej się zintegrować, co jest niezwykle ważne w kontekście nadchodzącej Gali Finałowej.

Poza próbami choreograficznymi, finalistki bardzo często korzystały z hotelowej siłowni, która była wyposażona w najpotrzebniejszy sprzęt. Wspólne treningi stały się dla nich okazją do wzajemnego wsparcia i motywacji, a także do pracy nad sylwetkami. Ćwiczyły razem, wspierały się nawzajem i dzieliły cennymi wskazówkami dotyczącymi zdrowego trybu życia.

Nasz gospodarz, Nosalowy Dwór Resort & Spa, zadbał również o wyjątkowe atrakcje, organizując m.in. ognisko, które stało się miejscem pełnym śmiechu i śpiewu. Atmosfera była niepowtarzalna, a wspomnienia z tego wieczoru na długo pozostaną w sercach wszystkich uczestniczek.

Dziękujemy Nosalowy Dwór Resort & Spa za cudowny czas i niezapomniane wspomnienia, które z pewnością będą towarzyszyć nam jeszcze przez wiele lat. Teraz finalistki konkursu Miss Polonia 2024 są już gotowe, by stanąć na scenie w Warszawie i walczyć o tytuł najpiękniejszej Polki. Trzymamy za nie kciuki i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, która z nich zdobędzie koronę!

Do zobaczenia w Warszawie na Gali Finałowej Miss Polonia 2024!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas