News

Oliwia Miler została Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021

W sobotę 12 czerwca odbyła się Gala Finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021. Wydarzenie zebrało w wałbrzyskiej Galerii Victoria rzeszę widzów i dostarczyło dużo emocji i atrakcji. Która z kandydatek założyła na głowę jedyną na świecie koronę z ceramiki?

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14.00. 12 finalistek pokazało się w stylizacjach przygotowanych przez sklepy: Kik Textil, Marilyn, Orsay, BigStar, C&A, Tally Weijl, 50 style, Lee Wrangler, Sizeer i Deichmann. Kandydatki dzieliły się z publicznością swoją pozytywną energią i masą uśmiechów. Pomiędzy wyjściami Dolnoślązaczek styliści z Salonów Stylu we Wrocławiu przeprowadzili szalone metamorfozy fryzur. Makijażem zajęły się wizażystki z gabinetów Green Room i Beauty Expert. Oprócz tego widownia miała szansę na wygranie ciekawych nagród sponsorowanych przez CityFit, Dolny Śląsk i Harry’s Burger. Swój talent zaprezentowały również tancerki z zespołu Champion Team.

Pokazy mody codziennej były dla kandydatek tylko rozgrzewką. Oficjalnie oceniane były one przez jury podczas 3 ostatnich pokazów w kreacjach projektu Ewy Stepaniuk. Pierwsza była kolekcja eleganckich mundurków medycznych stworzona wraz z marką Medora. Następnie finalistki pokazały się w przepięknych sukniach ślubnych, a na koniec w kreacjach wieczorowych. Pomiędzy pokazami publiczność miała okazję posłuchać koncertów Alicji Janosz i Kuby Kęsego, których niesamowite głosy niosły się po całej galerii i zbierały jeszcze więcej widzów.

Wyniki konkursu:

Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020-2021 została Oliwia Miler 
I Wicemiss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020-2021 została Agata Weiss
II Wicemiss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020-2021 została Nikoletta Dzióba 

Dodatkowo na konkursowym Facebooku przez tydzień trwało głosowanie na Miss Publiczności. Ten tytuł otrzymała Marcelina Plaszczyk. 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas