News

Ogłoszenie Top 8 Miss Polonia Piękna z Przesłaniem

Z ogromną radością ogłaszamy wyniki tegorocznej edycji Miss Polonia Piękna z Przesłaniem! W tym roku wyjątkowo nie wyróżniliśmy pięciu, lecz aż osiem kandydatek, które swoimi projektami w ramach akcji „Korona z głowy” szczególnie mocno skradły nasze serca.

Nasze Wspaniałe Finalistki

O tytuł Miss Polonia Piękna z Przesłaniem 2024 zawalczą:

  • Natalia Radkowski
  • Angelika Barczak
  • Bożena Worono
  • Ola Wielogórska
  • Agata Kwiecień
  • Julia Guźniczak
  • Julia Zawistowska
  • Maja Klajda

Gratulujemy wszystkim finalistkom za ich niesamowitą pracę i zaangażowanie!

Wielki Finał

Laureatkę poznamy podczas wielkiego finału już 28 czerwca. Transmisja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się w TVP2 o godzinie 20:30. Nie przegapcie tego! Brawo dla naszych finalistek!

Projekty Finalistek – „Korona z głowy”

W tym roku nasze kandydatki do tytułu Miss Polonia wykazały się wyjątkową wrażliwością oraz empatią. W ramach akcji „Korona z głowy” zorganizowały wiele inicjatyw na rzecz potrzebujących, które obejmowały:

1. Festyn charytatywny w Supraślu

Finalistka Julia Zawistowska zadbała o organizację koncertów na żywo, stref gastronomicznych, mnóstwa atrakcji dla dzieci, licytacji voucherów i wiele innych aktywności. Wszystko to miało na celu zebranie funduszy dla dzieci z porażeniem mózgowym.

2. Wsparcie dla dzieci i młodzieży narażonych na wykluczenie społeczne

Kandydatki angażowały się w tworzenie przestrzeni i warunków do integracji społecznej, edukacji i samorozwoju dla osób uzależnionych, chorych psychicznie oraz niepełnosprawnych. Spędzały czas z dziećmi na zabawie, a także prowadziły trudne rozmowy, w których dzieci dzieliły się swoimi problemami.

3. Wydarzenia dla dzieci z cukrzycą typu 1

Organizowały wydarzenia pokazujące, że można żyć pełnią życia mimo choroby. Dawały otuchę i wsparcie nie tylko rodzicom, ale przede wszystkim dzieciom, dodając im nadziei na lepsze jutro i motywacji do walki.

4. Dzień Dawcy Szpiku

Kandydatki zachęcały ludzi do dołączenia do grona Potencjalnych Dawców Szpiku, promując ideę ratowania życia.

5. Zbiórki żywności dla schroniska The Salvation Army w Londynie

Organizowały zbiórki żywności, aby podnieść świadomość społeczną na temat problemu bezdomności i zachęcić innych do działania na rzecz potrzebujących.

6. Pikniki dla niepełnosprawnych dzieci

Finalistki zapewniały niezapomnianą rozrywkę i obdarowywały pięknymi prezentami, organizując liczne pikniki dla niepełnosprawnych dzieci.

7. Działalność na rzecz zwierząt

Angażowały się w wolontariat w schroniskach dla bezdomnych zwierząt, przyczyniając się do poprawy ich losu. Chciały zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt i zachęcały innych do wspierania schronisk oraz adopcji.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim finalistkom za ich niesamowite zaangażowanie i poświęcenie. Ich działania są inspiracją i dowodem na to, że Miss Polonia to nie tylko piękno zewnętrzne, ale przede wszystkim piękno wewnętrzne i chęć niesienia pomocy innym.

Czekamy z niecierpliwością na wielki finał i życzymy wszystkim finalistkom powodzenia!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas