News

Oficjalna Premiera Limitowanych Perfum Miss Polonia & Sorvella

11 czerwca 2024 roku w warszawskim Hotelu H15 odbyło się wyjątkowe i niezwykle eleganckie wydarzenie – oficjalna premiera limitowanych perfum Miss Polonia & Sorvella. To niezwykłe spotkanie zgromadziło wielu gości z różnych środowisk, w tym dawnych laureatek konkursu Miss Polonia, influencerów oraz przedstawicieli świata modelingu.

Trzy Zapachy, Trzy Kolory

Podczas premiery zaprezentowano trzy przepiękne zapachy, które zamknięte są w eleganckich flakonach o trzech kolorach – czarnym, czerwonym i zielonym. Finalistki konkursu Miss Polonia były ubrane właśnie w te kolory, co dodawało wydarzeniu spójności i elegancji.

Rozpoczęcie Wydarzenia

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19:00, kiedy to pierwsi goście oraz przedstawiciele mediów pojawili się na miejscu. Był to czas przeznaczony na wywiady oraz sesje zdjęciowe na ściance. Wśród gości znalazły się dawne Miss Polonia, takie jak Krystyna Sokołowska (Miss Polonia 2022), Natalia Gryglewska (Miss Polonia 2021), Milena Sadowska (Miss Polonia 2018), Barbara Tatara (Miss Polonia 2007), Justyna Bergmann (Miss Polonia 2000) oraz Marta Kwiecień (Miss Polonia 1999). Łącznie przybyło ponad 100 gości.

Część Oficjalna

O godzinie 20:00 rozpoczęła się część oficjalna, która była transmitowana na żywo na Instagramie. Trzy finalistki Miss Polonia 2023 zaprezentowały premierowe zapachy. Ewa Jakubiec w czerwonej sukni prezentowała czerwoną buteleczkę perfum, Natalia Grabowska (I Wicemiss) w czarnej sukni – czarną buteleczkę, a Kornelia Gołębiewska (II Wicemiss) w zielonej sukni trzymała zieloną buteleczkę. Przedstawiciele Sorvelli oraz konkursu Miss Polonia opowiedzieli o wyjątkowych właściwościach nowych zapachów, a także o inspiracjach, które przyczyniły się do ich powstania.

Część Artystyczna

Po części oficjalnej nadszedł czas na część artystyczną. Goście mogli usłyszeć wyjątkowe występy muzyczne w wykonaniu Daniela Borzewskiego oraz tegorocznej finalistki Bożeny Worono, którzy zaśpiewali wybrane przez siebie utwory przy akompaniamencie fortepianu.

Degustacja i Networking

W trakcie wydarzenia goście mieli okazję spróbować premierowych perfum oraz porozmawiać w miłej atmosferze. Cukiernia A.Blikle przygotowała przepyszne przekąski – zarówno słodkie, jak i słone, które cieszyły się dużym powodzeniem. Marka TiM zadbała o wyśmienite wino, zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe.

Podziękowania i Dostępność Perfum

Dziękujemy wszystkim za przybycie i uczestnictwo w tym niezapomnianym wieczorze. Wydarzenie było niesamowicie eleganckie i nie moglibyśmy sobie wyobrazić lepszego przebiegu. Już od dziś, od 12 czerwca, limitowane perfumy Miss Polonia & Sorvella są dostępne na stronie Sorvella.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi zapachami, które są prawdziwym uosobieniem elegancji i klasy.

 

Fot. Akpa

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas