News

My przetestowaliśmy! Corten Medic to profesjonalna diagnostyka COVID-19 i wiarygodny wynik

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dbałość o stan zdrowia i odpowiedzialne podejście do zdrowia innych. Właśnie dlatego na zgrupowaniu przed inauguracją gali Miss Polonia 2020 zapewniliśmy naszym finalistkom testy w kierunku COVID-19. Zatroszczenie się o bezpieczeństwo zdrowotne przed i w trakcie gali było możliwe dzięki kompleksowej opiece medycznej Centrum Medycznego Corten Medic.

Profesjonalna diagnostyka COVID-19 z dojazdem nawet w 24h!

Corten Medic przyjechało wyznaczone przez nas miejsce i zapewniło naszym finalistkom diagnostykę stanu zdrowia w bezpiecznych warunkach. My umówiliśmy się na konkretny termin, ale wiemy, że Corten Medic reaguje na zgłoszenia potrzeby zrobienia testów COVID-19 bardzo szybko. Dla większych grup osób, czy pracowników firm, centrum medyczne jest w stanie zorganizować badania nawet w 24h od zgłoszenia.

Szybkie i wiarygodne wyniki

Wyniki testów COVID-19 otrzymaliśmy bardzo szybko, bo w niespełna 20 min. Miały wysoką czułość i swoistość, co zapewnia testom wiarygodne wyniki. Oferowane nam przez Corten Medic opcjonalne testy RT-PCR badane są wyłącznie w licencjonowanych laboratoriach wprowadzonych na oficjalną listę Ministerstwa Zdrowia. Taką opiekę medyczną sobie cenimy!

Wynik testu w jęz. angielskim? - Nie ma problemu!

Aktualnie planując wyjazd poza Polskę trzeba liczyć się z obowiązkiem wykonania testu na obecność koronawirusa. Konieczne może być zaświadczenie o wyniku w jęz. angielskim – Corten Medic takie wydaje. Dzięki niemu możliwe jest przekroczenie granic niektórych krajów, bez konieczności odbywania kwarantanny (aktualne informacje znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych i na stronie GOV link). Taka możliwość ułatwi życie wielu podróżującym.

Sieć niemal 40 punktów diagnostycznych COVID-19

Corten Medic daje naprawdę dużą dostępność do badań w kierunku koronawirusa. To sieć niemal 40 punktów badań, z możliwością wykonania testu 24h na dobę, a nawet zlecenia testu z dojazdem do domu. Jeśli chcesz mieć zaufanego partnera zapewniającego kompleksową opiekę medyczną – skontaktuj się z Corten Medic (tel. 602 312 774, tel. 537 077 025). Pomagają, badają – działają!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas