News

Miss World w Indiach z udziałem Krystyny Sokołowskiej

W najbliższą sobotę, 9 marca Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022 weźmie udział w finale 71. edycji wyborów Miss World! Gala finałowa konkursu odbędzie się w Mumbaju w Indiach. Weźmie w niej udział ponad 100 przedstawicielek z całego globu! Czy piękna Polka powtórzy sukces Karoliny Bielawskiej, aktualnej Miss Świata? Prezentujemy zdjęcia Krystyny Sokołowskiej prosto z Indii! 

Krystyna Sokołowska w 2022 wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce - Miss Polonia. Pochodzi z Białegostoku. Jest absolwentką AWF oraz właścicielką klubu sportowego. Pracuje jako trenerka gimnastyki artystycznej i stretchingu z dziećmi i dorosłymi. Mówi biegle w trzech językach. W wolnym czasie gra na fortepianie. Lubi uprawiać sport, gotować oraz podróżować. 

Aktywnie działa charytatywnie i społecznie, włączając się w wiele ważnych inicjatyw. Krystyna to także działaczka społeczna Rady Kobiet Miasta Białegostoku. Już niebawem wystąpi na międzynarodowej scenie jako reprezentantka Polski! 

Zgrupowanie konkursu Miss World trwa już blisko od 3 tygodni. Nasza reprezentantka w trakcie przygotowań do gali wzięła udział w wielu rozmaitych konkurencjach i wyzwaniach takich jak Miss Sportu, pokaz Fashion Designer Awards i Top Model, gdzie zaprezentowała się w sukni projektu Doroty Kuźnickiej czy Miss Talent, gdzie zakwalifikowała się do czołowej 20-tki. Wszystkie kandydatki miały już także wywiady i rozmowy z jurorami. Znalazł się również czas na zwiedzanie Indii i spędzenie wolnego czasu z koleżankami z całego świata.

Przed nami wielka gala na której poznamy nową Miss World. Krysia zaprezentuje się na finale w kreacji zaprojektowanej specjalnie na wybory Miss Świata przez Madonna Atelier. Podczas wydarzenia najpierw poznamy TOP 40, potem TOP 12, a na koniec najlepszą szóstkę kandydatek po czym nastąpi koronacja nowej Miss. 

Link do oficjalnej strony Krystyny na Miss World:  https://www.missworld.com/contestant/krystyna-sokolowska/ 

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas