News

Miss Talent 2024: Joanna Płochów Triumfuje!

W środę, 19 czerwca, odbył się emocjonujący konkurs Miss Talent, będący częścią tegorocznej edycji Miss Polonia. Na scenie zaprezentowało się dziewięć finalistek, rywalizujących o prestiżowy tytuł oraz przywilej wystąpienia podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 28 czerwca i będzie transmitowana na żywo w TVP2.

Zwyciężczyni - Joanna Płochów

Laureatką konkursu Miss Talent została Joanna Płochów, finalistka z numerem 3. Jej niesamowity występ w tańcu towarzyskim zachwycił zarówno jury, jak i publiczność. Już 28 czerwca Joanna ponownie zaprezentuje swój talent na wielkiej scenie podczas Gali Finałowej. To dla niej wyjątkowa szansa na zaprezentowanie się szerszej publiczności i pokazanie swojego wyjątkowego talentu.

Wyróżnione Finalistki

Drugie miejsce w konkursie zajęła Bożena Worono, której piękny głos i interpretacja wybranej przez siebie piosenki poruszyły serca widzów. Trzecie miejsce przypadło Annie Szaniawskiej, która również zachwyciła wszystkich swoim wokalem. Obie finalistki udowodniły, że mają nie tylko urodę, ale także niezwykłe zdolności muzyczne.

Specjalne Wyróżnienie

Angelika Barczak otrzymała specjalne wyróżnienie za swoją inspirującą przemowę o odwadze. Jej słowa pełne pasji i determinacji zainspirowały zarówno jury, jak i zgromadzoną publiczność, pokazując, że odwaga i pewność siebie są kluczowe w drodze do sukcesu.

Pozostałe Występy

Na scenie mogliśmy podziwiać również innych wyjątkowych uczestników:

  • Julia Jakubiak zaprezentowała taniec high-heels.
  • Marlena Lekowska pokazała swoje umiejętności jako mażoretka.
  • Aleksandra Wielogórska i Maja Klajda urzekły swoimi tanecznymi występami, prezentując różnorodność stylów i technik tanecznych.
  • Roksana Rózga zademonstrowała swoje niezwykłe umiejętności w jeździe na deskorolce oraz żonglowaniu, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem.

Wyjątkowy Wieczór Pełen Talentów

To był niezapomniany wieczór pełen emocji, talentu i pasji. Wszystkie finalistki pokazały, że posiadają niezwykłe zdolności, które zasługują na uznanie i podziw. Miss Talent 2024 udowodnił, że konkurs Miss Polonia to nie tylko piękno, ale także prawdziwa celebracja talentów i osobowości.

Zapraszamy do śledzenia Gali Finałowej 28 czerwca, aby ponownie zobaczyć niesamowitą Joannę Płochów oraz inne utalentowane finalistki na wielkiej scenie. Transmisja na żywo odbędzie się w TVP2. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas