News

Miss Polonia Sportu 2021/2022 wybrana!

W pięknej scenerii uzdrowiska miejskiego Studio Sante w Warszawie najpiękniejsze Polki rywalizowały o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Finalistki musiały zmierzyć się w trzech konkurencjach, pod czujnym okiem trenera personalnego oraz obecnej Miss Polonia Natalii Gryglewskiej. Tytuł najbardziej wysportowanej dziewczyny tegorocznej edycji konkursu zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka.

Basen z krystalicznie czystą wodą, wkoło bulgoczące jacuzzi i parujące sauny oraz sala sportowa do treningów EMS – w takiej scenerii najpiękniejsze Polki walczyły o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Rozgrzewkę w basenie Studio Sante poprowadziła obecna Miss Polonia – Natalia Gryglewska. 

W pierwszej konkurencji dziewczyny miały nie lada wyzwanie! Z gąbkowymi hantlami na stopach musiały przejść całą długość basenu. Najszybsza okazała się pochodząca z Warszawy kandydatka z nr 18 Maria Wójcik, uzyskując czas 31,1 sekundy. W drugiej, bardziej klasycznej konkurencji, czyli pływanie na czas, bezkonkurencyjna była pochodząca z Jarosławia Klaudia Mendyka. Jej czas to 11,8 sekundy. W basenie dziewczyny pojawiły się w strojach kąpielowych marki Gabbiano.

W trzeciej konkurencji skala trudności jeszcze wzrosła. Na sali do treningów EMS w Studio Sante dziewczyny wykonywały tzw. deskę na czas. Kostiumy kąpielowe zamieniłī na stroje sportowe marki Gym Glamour. Dwie najlepsze weszły do ścisłego finału, gdzie zmierzyły się ponownie, tym razem jednak przywdziewając profesjonalną kamizelkę EMS.

Swoje tury z czasami ponad 4 minuty wygrały Klaudia Mendyka oraz pochodząca z Białegostoku Krystyna Sokołowska. W finale tej konkurencji pod czujnym okiem trenera personalnego Michała Rocha wycisnęły z siebie siódme poty. W desce z kamizelką EMS lepsza okazała się kandydatka z nr 17 Krystyna Sokołowska, lecz całe zawody, a tym samym tytuł nowej Miss Polonia Sportu, zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka. 

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy sportowego ducha i trzymamy za nie kciuki w wielkim finale Miss Polonia, który odbędzie się już 27 maja.

fot. Mateusz Jagielski

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas