News

Miss Polonia na pokazie Deni Cler Milano

W miniony weekend Warszawa stała się miejscem dla jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie mody – pokazu Deni Cler Milano, na którym zaprezentowano kolekcję wiosna/lato 2024. Niezwykła gala odbyła się w ekskluzywnym otoczeniu, przyciągając uwagę licznych miłośników mody i znanych postaci ze świata show-biznesu. Jednymi z gwiazd wieczoru były Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec oraz II Wicemiss Polonia 2023 Kornelia Gołębiewska.

Ewa Jakubiec, koronowana Miss Polonia 2023, pojawiła się na pokazie w zachwycającej czerwonej sukience bez ramion. To był wybór nie tylko stylowy, ale również odważny, podkreślający indywidualność i niepowtarzalny gust młodej Miss. Na głowie Ewy błyszczała korona z bursztynem.

Kornelia Gołębiewska, II Wicemiss Polonia 2023, postawiła na równie imponujący look. W długiej, różowej sukni z długimi rękawami emanowała subtelnością i klasą.

Sam pokaz mody Deni Cler Milano zachwycił zgromadzoną publiczność, prezentując zróżnicowaną kolekcję, w której można było odnaleźć zarówno klasyczne fasony, jak i nowoczesne trendy. Marka kontynuowała swoją tradycję elegancji, oferując jednocześnie świeże spojrzenie na modę.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas