News

Miss Polonia na okładce magazynu "Moda w Polsce"

Mamy okazję zobaczyć Ewę Jakubiec na okładce prestiżowego modowego magazynu "Moda w Polsce." Jej stylowa odsłona z pewnością zachwyca wielu miłośników mody i piękna. Ale jak dokładnie wyglądała ta sesja w stylu fashion?

Na planie zdjęciowym panowała wyjątkowa atmosfera, a sukces całego przedsięwzięcia gwarantowała zgrana ekipa profesjonalistów. Harry Jefferson, znany wizażysta gwiazd, zadbał o makijaż Miss Polonia, natomiast Adrian Lasota odpowiedzialny był za fryzurę. W roli stylisty wystąpił Kacper Kozłowski, dobierając kreacje, w których Ewa pozowała przed aparatem. Większość tych ubrań to projekty od znanej marki Madonna Atelier. Za obiektywem stanęła uzdolniona fotografka Aleksandra Buca.

Okładka magazynu z udziałem Ewy Jakubiec robi wrażenie i przyciąga uwagę z półek Empika. Właśnie tam możecie zdobyć swój egzemplarz. Miss Polonia prezentuje się w najbardziej modowym wydaniu, zachwycając swoim wyjątkowym stylem. To jednak nie koniec atrakcji, które znajdziemy w magazynie.

Oprócz okładki, mamy także przyjemność obejrzeć kilka stron poświęconych Miss Polonia w ekskluzywnym edytoriale. Ponadto, przeczytamy wywiad z Ewą Jakubiec, zatytułowany "Bez Filtra", który przeprowadził Mateusz Szymkowiak. Z tej rozmowy dowiemy się więcej o planach Najpiękniejszej Polki oraz o jej ulubionych modowych trendach. Nie zdradzamy zbyt wiele, ale jednym z ciekawszych faktów jest to, że Ewa podziwia ikonę stylu, Lady Di, co wpływa na jej preferencje w kwestii ubrań.

Nie ma wątpliwości, że Ewa Jakubiec zyskuje coraz większe uznanie i popularność zarówno w świecie mody, jak i na polu społecznych inicjatyw. Jej udział w kampaniach charytatywnych jest godny podziwu. Jednak sesja na okładce "Moda w Polsce" dowodzi również, że Miss Polonia 2023 to nie tylko piękno i dobroczynność, to również modowa ikona. Będziemy trzymać kciuki za jej dalsze sukcesy na międzynarodowej scenie mody i w innych dziedzinach, w których się angażuje.

Ostatnie miesiące były dla niej okresem niezwykłego zaangażowania w różnego rodzaju kampanie społeczne i charytatywne działania. Ale to jeszcze nie koniec wyzwań, które stoją przed nią. Ewa będzie wkrótce reprezentować Polskę na międzynarodowej arenie podczas wyborów Miss Earth 2023, które odbędą się w Wietnamie. Miss Polonia to jednak nie tylko zadania społeczne, to także świat mody, sesje zdjęciowe i pokazy.

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas