News

Miss Polonia na 32. Finale WOŚP w Manufakturze: Razem dla Dobra!

W minioną niedzielę, 28 stycznia, staliśmy ramię w ramię z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 32. Finału. Nasze stoisko w Manufakturze w Łodzi było miejscem pełnym uśmiechów, dobroci i wsparcia dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Przy naszym stoisku honorowo pojawiły się TOP 3 Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2022. Julia Rychlik, Martyna Mendelska i Alicja Adamiak, które swoją obecnością dodawały blasku temu wyjątkowemu wydarzeniu. Działyśmy razem, bo wiemy, że piękno ma wielką moc - zarówno w świecie mody, jak i w działaniach charytatywnych.

Wspólnie z marką Ziaja, partnerem naszego konkursu, przygotowaliśmy dla wszystkich wrzucających do puszki niezwykłe upominki. Ale to nie wszystko! Dzięki wsparciu ekipy z salonu Dominika Garczyńskiego i umiejętnościom Moniki Kuźnickiej, każdy mógł odświeżyć swoją fryzurę lub podkreślić urodę profesjonalnym makijażem.

Na rotundzie Manufaktury odbywały się emocjonujące licytacje na rzecz WOŚP, a my nie mogliśmy pozostać obojętni. Przeznaczyliśmy na nie naszyjnik inspirowany koroną Miss Polonia, voucher na dowolną usługę w salonie Dominika Garczyńskiego, przepiękny bukiet od kwiaciarni Queensland oraz zestawy marki Ziaja.

Dzięki hojności i zaangażowaniu wszystkich, udało nam się zebrać sporą kwotę. Wszystkie zebrane fundusze trafią tam, gdzie są najbardziej potrzebne, i na pewno przyniosą ulgę tym, którzy borykają się z trudnościami.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia, wspierając nasze zaangażowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego wydarzenia i razem stworzyć coś pięknego dla innych. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas