News

Miss Polonia 2024 odwiedza Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Dziś, 5 lipca 2024 roku, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego odwiedziły dwie zwyciężczynie konkursu: Miss Polonia 2024 – Maja Klajda oraz Miss Polonia 2023 – Ewa Jakubiec. To wyjątkowe spotkanie było szczególnie ważne dla Mai Klajdy, która urodziła się i pochodzi z Łęcznej, malowniczego miasta położonego w sercu województwa lubelskiego.

Marszałek Jarosław Stawiarski osobiście pogratulował Mai zdobycia prestiżowego tytułu Miss Polonia 2024, wyrażając dumę i radość z powodu tego sukcesu. Dzięki jej zwycięstwu, tytuł Miss Polonia powrócił do województwa lubelskiego po 25 latach, co stanowiło dodatkowy powód do świętowania.

Spotkanie było okazją do miłej rozmowy, podczas której Maja oraz Ewa podzieliły się swoimi doświadczeniami z eliminacji, opowiadały o emocjach towarzyszących wielkiemu finałowi oraz dyskutowały o swoich planach na przyszłość. Atmosfera była pełna serdeczności i ciepła, a uczestnicy spotkania nie szczędzili sobie nawzajem miłych słów.

Dziękujemy Marszałkowi Jarosławowi Stawiarskiemu za ciepłe przyjęcie, a także za piękne kwiaty, które podkreśliły wyjątkowy charakter tego wydarzenia. Spotkanie to z pewnością pozostanie na długo w pamięci zarówno Mai, jak i Ewy, będąc inspiracją dla kolejnych uczestniczek konkursu Miss Polonia.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas