News

Miss Polonia 2024: Jubileuszowy Półfinał w Arche Hotel Krakowska!

3 kwietnia 2024 roku zapisze się w historii polskiej mody jako wyjątkowy dzień – odbył się Półfinał konkursu Miss Polonia 2024, który tym razem świętuje swoje 95-lecie! Wydarzenie to miało miejsce w malowniczym Arche Hotel Krakowska w Warszawie, gdzie ponad 100 kandydatek przyjechało, by zawalczyć o tytuł finalistki.

Ponad 100 utalentowanych półfinalistek z całego kraju zjawiło się w stolicy, gotowych zawalczyć o prestiżowy tytuł. Już od wczesnych godzin porannych, o godzinie 9, pierwsze uczestniczki rozpoczęły swoje rozmowy z jury. W tym szczególnym dniu każda z kandydatek miała szansę zaprezentować swoją osobowość i aspiracje, a jury poświęciło każdej z nich równą uwagę, starając się dokładnie poznać ich historię i pasje. Półfinalistki rozmawiały z Dyrektor Konkursu Jadwigą Piątek-Włodarczyk, Producentem Konkursu Igorem Włodarczykiem, Miss Polonia 2023 Ewą Jakubiec oraz Miss Polonia 2022 Krystyną Sokołowską.

Po emocjonujących rozmowach przyszedł czas na wyjątkowy pokaz w bikini, który pozwolił widzom i jurorom podziwiać nie tylko urodę, ale także pewność siebie każdej z półfinalistek na wybiegu. Uśmiech, który gościł na ich twarzach, odgrywał tu kluczową rolę, podkreślając piękno wewnętrzne każdej z uczestniczek.

Po zakończeniu pokazu przyszedł czas na decyzję jury, która nie była łatwa, biorąc pod uwagę wysoki poziom tegorocznych kandydatek. Dlatego też, zamiast tradycyjnych 20 finalistek, tym razem do finału zakwalifikowało się aż 24 wyjątkowe kobiece osobowości! Ta edycja konkursu będzie więc niezwykle emocjonująca i pełna niespodzianek.

O bursztynową koronę w jubileuszowej edycji zawalczą:
- Kinga Szurc
- Aleksandra Wielogórska
- Aleksandra Gołębiewska
- Anna Szaniawska
- Maja Klajda
- Angelika Barczak
- Karolina Orłowska
- Julia Jakubiak
- Natalia Bilik
- Weronika Duda
- Julia Guźniczak
- Laura Brzezińska
- Aleksandra Podlaszewska
- Karolina Jamka
- Agata Kwiecień
- Julia Zawistowska
- Anita Sawicka
- Paulina Wykowska
- Bożena Worono
- Roksana Rózga
- Marlena Lekowska
- oraz TOP 3 Miss Polish America

W tym roku do grona finalistek dołączyły trzy laureatki konkursu Miss Polish America, które niedawno triumfowały w Chicago. Razem stworzą niepowtarzalną grupę kobiet, gotowych na dalsze wyzwania i nowe doświadczenia.

Nie możemy zapomnieć również o naszych partnerach, Alfaparf Milano Professional Polska oraz Sorvella Perfume, którzy towarzyszyli nam przez cały dzień, obdarowując finalistki wspaniałymi prezentami i dodając wyjątkowego blasku temu już i tak lśniącemu wydarzeniu.

Niewątpliwie, Miss Polonia 2024 zapowiada się jako niezwykle ekscytująca i pełna niespodzianek edycja. Czekajcie z niecierpliwością na kolejne etapy tego wyjątkowego konkursu, który celebruje piękno, inteligencję i determinację polskich kobiet!

Fot. Fabian Kosiński

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas