News

Miss Polonia 2023 wspierała 32. Finał WOŚP na Stadionie Narodowym!

Wczoraj, 28 stycznia 2024 roku, błonia Stadionu Narodowego w Warszawie stały się miejscem pełnym radości, solidarności i miłości. To właśnie tam, na 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zebrał się sztab główny tej niezwykłej inicjatywy. Wśród licznych wolontariuszy, nie mogło zabraknąć Miss Polonia 2023 - Ewy Jakubiec, której serce bije nie tylko dla piękna, ale również dla pomocy potrzebującym.

Ewa Jakubiec, zdobywczyni korony Miss Polonia 2023, z pełnym zaangażowaniem włączyła się w akcję WOŚP. Miss Polonia nie tylko prezentowała się olśniewająco, ale przede wszystkim pokazywała, że piękno może i powinno być oddane dla szczytnych celów.

W trakcie wydarzenia Ewa z determinacją zbierała datki do puszki, udzielała wywiadów, rozdawała symboliczne serduszka, a także aktywnie promowała aukcje charytatywne organizowane na rzecz WOŚP. 

Dla Miss Polonia 2023 udział w WOŚP nie był jedynie obowiązkiem reprezentacyjnym, lecz przede wszystkim okazją do niesienia pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Ewa Jakubiec wraz z innymi wolontariuszami z całego kraju razem stworzyli atmosferę pełną pozytywnej energii, śmiechu i życzliwości.

Dzięki zaangażowaniu tak wielu ludzi każdy kolejny finał WOŚP staje się nie tylko ogromnym wydarzeniem kulturalnym, ale przede wszystkim szansą na poprawę życia wielu osób. Niech ta wspólna inicjatywa będzie inspiracją dla nas wszystkich do podejmowania działań na rzecz innych, przynoszących uśmiech na twarz potrzebującym.

Fot. Sebastian Katerżawa i Paweł Wądołowski

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas