News

Miss Charm Poland 2024

Mamy dla Was świetną wiadomość!

W lutym 2024 roku w Wietnamie odbędzie się 2. edycja międzynarodowego konkursu Miss Charm. Reprezentantką Polski oficjalnie została Adrianna Koperska, finalistka Miss Polonia 2023. 

Podczas pierwszej edycji tego niesamowitego konkursu nasz kraj dumnie reprezentowała Sylwia Bober - Top 5 Miss Polonia 2022. Uklasyfikowała się w Top 20. Już teraz mocno trzymamy kciuki, by Adrianna również zajęła jak najwyższe miejsce.

Miss Charm Poland 2024 jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ma 20 lat i 170 cm wzrostu. Na co dzień pracuje jako modelka. Od najmłodszych lat jej marzeniem było zostanie aktorką i nadal chciałaby wiązać z tym przyszłość. Do tej pory uczestniczyła w dwóch planach filmowych. W wolnym czasie lubi czytać książki psychologiczne i malować.

Nie możemy się doczekać, aż pokażemy Wam przygotowania Adrianny do konkursu, kreacje, które ze sobą zabierze, a ostatecznie jej pobyt na zgrupowaniu. Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas