News

Milena Sadowska została 40. w historii Miss Polonia 2018

40. w historii zwyciężczynią konkursu Miss Polonia 2018 została 19 letnia Milena Sadowska! Nowa Miss Polonia jest studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Interesuje się modą, od dziecka jej pasją była jazda konna. Tańczy w zespole ludowym Małopolanie, a w wolnych chwilach lubi gotować.

I Wicemiss została Martyna Górak z Kiedrzyna, a II Wicemiss Patrycja Woźniak z Łasku. Gala finałowa konkursu odbyła się w Hotelu Narvil Conference & Spa. Tytuły dodatkowe powędrowały do:

  • Miss Delia Cosmetics 2018 - Milena Sadowska
  • Miss Party.pl 2018 - Sylwia Stasińska
  • Miss Osobowości 2018 - Karolina Grodzka
  • Miss Publiczności 2018 - Sylwia Stasińska


Podczas wielkiego finału kandydatki zaprezentowały się w kilku pokazach: sukniach koktajlowych PINA, kostiumach kąpielowych Gabbiano, pokazie kolekcji Brandenburg i Born 2 Be, sukniach ślubnych La Perle, sukniach Secret Angel oraz w pokazie sukni wieczorowych Andżeliki Chruścińskiej. W trakcie gali, którą poprowadzili Patricia Kazadi i Olivier Janiak wystąpili także Sami Harb i Mateusz Grędziński.

W jury jubileuszowej edycji zasiedli m.in.: Ewa Wachowicz (Miss Polonia 1992), Aleksandra Stajszczak (Miss Polonia 1993), Agata Biernat (Miss Polonia 2017), Yaritza Reyes (Wicemiss World 2016 z Dominikany), Tomasz Ciachorowski (aktor), Michał Mikołajczak (aktor), Stefano Terrazzino (tancerz i piosenkarz), Marcin Korcz (aktor).

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
Zobacz film