News

Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 na Miss Grand International 2020

Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 już w sobotę weźmie udziale w finale prestiżowego, międzynarodowego konkursu piękności Miss Grand International 2020! Gala finałowa wydarzenia odbędzie się 27 marca w Bangkoku w Tajlandii. W wyborach weźmie udział blisko 80 kandydatek z całego globu! Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do finału. Mamy najnowsze zdjęcia Mileny ze zgrupowania Miss Grand International! 

 
Od blisko czterech tygodni Milena przebywa w Tajlandii na zgrupowaniu konkursu Miss Grand International. Reprezentantka Polski jak i inne finalistki wyborów, zanim rozpoczęło się oficjalne zgrupowanie, musiała przejść 2 tygodniową kwarantannę. Od ponad tygodnia odbywają się już eliminacje do finału, m.in. pokaz w kostiumach kąpielowych, strojach narodowych, rozmowy z jury, gala powitalna i oficjalna konferencja prasowa. Finałowe rozstrzygnięcia i wyniki poznamy w sobotę podczas gali. Transmisja na żywo będzie dostępna w Internecie. Nasza piękna reprezentantka na finale zaprezentuje się w sukniach projektu Madonna Atelier. 
 
Partnerem wyjazdu na konkurs Miss Grand International 2020 jest Gmina Babice i Powiat Chrzanowski. 
 
Czy Milena Sadowska osiągnie kolejny sukces i jako pierwsza w historii Polka sięgnie po koronę Miss Grand International? Trzymamy mocno kciuki!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas