News

Metamorfozy włosów finalistek z Alfaparf Milano Professional Polska

Kwiecień to miesiąc, który zazwyczaj kojarzy się z oznakami odrodzenia i nowych początków. Dla tegorocznych finalistek Miss Polonia 2024, kwiecień oznacza coś więcej niż tylko zmieniającą się pogodę i kwitnącą naturę. To miesiąc, w którym rozpoczęły się ich niezwykłe metamorfozy włosów, dzięki partnerstwu z Alfaparf Milano Professional Polska. Efekty tych przemian są tak oszałamiające, że trudno oderwać wzrok od tych pięknych kobiet.

W połowie procesu przemian, chcielibyśmy podzielić się z Wami pierwszymi efektami naszej współpracy. 14 kwietnia pierwsze metamorfozy miały miejsce w uznanych salonach fryzjerskich w Łodzi: Dominika Garczyńskiego oraz Klimczak Hair Designers. To właśnie tam Ola Wielogórska, Julia Jakubiak, Paulina Wykowska, Roksana Rózga oraz Ola Podlaszewska doświadczyły prawdziwej magii transformacji. Od podkręcenia koloru, przez odświeżające podcięcia, po intensywną pielęgnację – tego dnia na ich głowach działo się naprawdę wiele.

Kolejnym przystankiem na drodze do piękna był Salon Fryzjerski Weronika w Kościerzynie. To tam Anita Sawicka i Marlena Lekowska przeszły swoje metamorfozy, od których trudno oderwać wzrok. Wizyta w Lublinie, mieście inspiracji, także przyniosła niezapomniane przeżycia. 21 kwietnia do salonu Magia Czesania zawitały Maja Klajda oraz Angelika Barczak. Tam też działo się coś wyjątkowego! Maja, która pojawiła się ze swoimi naturalnie kręconymi włosami, opuściła salon z wygładzonymi pasmami, podczas gdy dla Angeliki zespół Alfaparf Milano Professional Polska dobrał jaśniejszy kolor i niepowtarzalne podcięcie.

Nie możemy się już doczekać kolejnych etapów tych niezwykłych przemian! Śledźcie nasze kanały społecznościowe, aby być na bieżąco z naszymi metamorfozami. Miss Polonia 2024 to nie tylko konkurs piękności, to także podróż ku odkrywaniu nowego piękna i pewności siebie – a nasze partnerstwo z Alfaparf Milano Professional Polska sprawia, że ta podróż jest jeszcze bardziej ekscytująca i niezapomniana!

Do zobaczenia na kolejnych etapach tej niezwykłej podróży!

 

Fot. Przemysław Kowalczyk, Igor Woźniak

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas